| xCaTgIrLx a întrebat:

Ce va place la Justin Biber si ce nu va place!

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu-mi place : vocea și fața.

| LadyLilith a răspuns:

Mi se face greata numai de la numele! Si daca il mai si vad, atunci vomit garantat! Despre "voce" (desi eu nu consider aia voce) sa nici nu mai vorbim!

| BeastMaster a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu am nici o problema cu el, dar daca tot am inceput sa iti raspund la intrebare: nu imi place ca prea multa lume e nebuna dupa el( unii ca il iubesc prea tare, iar altii pentru ca il urasc prea tare) si faptul ca e prea scund si ce imi place...pai...presupun ca frezabig grin

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pai cuii ii place de gayul ala?laughing oricum nu-mi place deloc mi se pare un gay! Dar am vazut ca o invazie de fete se tin dupa el si ii plac de el dar nu stiu ce gasesc ele la el mi se pare un gay! si niste melodii de ***!