| Georgy090 a întrebat:

Va place justin biber

Răspuns Câştigător
| LadyJ100 a răspuns:

Justin Bieber este Viaţa mea.

37 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu îl cunosc, deci nu are cum să'mi placă de el.
Dacă te referi la muzică, eu nu ascult melodiile lui.
Zi faină!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna seara! imi place foarte mlt justin bieber.este talentat, are o varsta fragila si e si dragut.nu ma pot decide pe cine sa aleg. ajutati-ma voi:justin bieber
sau
justin timberlake, care e la fel de dulce si dragutlove struck

| Ramonaaaa a răspuns:

Te rog mult mult mult de tot.Si va rog si pe voi ceilalti mult mult mult de tot.Nu mai postati intrebari cuJustin Bieber.

| MeGustaaa a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| MeGustaaa a răspuns:

Nu se scrie bieber ci biberon e un distrus

| MARRRRRYYA a răspuns:

Da nu e asa rau dar selena gomez il strică

| FucktheSystem a răspuns:

Cred ca intrebarea mai e pusa de "n" ori si sa iti dau un raspuns generalizat 98% din utilizatorii site-ului il urasc adr mai sunt si cateva foci esuate care il iubesc si ii plictisesc pe ceilalti cu el/
Sper ca te-am ajutat xoxox

| Sophie a răspuns:

Bună.
Nu,mi se pare un prefăcut.Se scrie Bieber...
Pa-pa!

| Neah a răspuns:

Era sa pic pe jos cand am vazut numele *lesina*

| PikaRawrr a răspuns:

Abia astept sa moara. Dau petrecere si la inmormantare deschid sampania. Deci nu.
Si app.la shopping?

| PikaRawrr a răspuns:

Imi place atat de mult cat imi place sa-mi miros cacatu'...so 0%

| คℓεxą a răspuns:

Nuuuuuuuu!

| andrada a răspuns:

Buna!
Daaa, canta fain dupa parerea mea
P.S. lasati fata in pace s-o fi grabit si ea si a uitat un ''e'' ce va luati atat de ea?!

| iKatherin a răspuns:

NU! Cred că i-aş da foc cu prima ocazie. Dacă s-ar afla în faţa mea i-aş trage tot părul din cap şi i-aş desfigura faţa [să nu exageram], dar nu, nu îmi place!

| aleks4ever a răspuns:

Nu sunt fan al lui, dar nici nu-l urasc. Sunt indiferent fata de el.

| Bya132 a răspuns:

Nu, și nimeni nu mă poate schimba.
Și ăștia de aici mint toți cu nerușinare.
se scrie Giastin Bibărwinking

| Smileee a răspuns:

Bună.

Da îmi place, sunt fană.
Numele lui se scrie : Bieber, nu Biber.

O zi bună.

| Smileee a răspuns:

Bună din nou.

Am observat că am primit o grămadă de " Stupid " şi " Nefolositor ". Bănuiesc că aceste aprecieri le-am primit datorită faptului că sunt fană, iar celor care nu sunt fani, le daţi " Folositor ", " Amuzant " sau " Inteligent ".

| GirlLăvHell a răspuns:

Nu sunt chiar innebunita da imi place da nu foarte mult

| Ananas2 a răspuns:

Nu mor dupa el. dar imi place... e fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place dar asta e parerea mea... daca tie iti place nu te schimbawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| OneMoreChance a răspuns:

Justin Biber e nenea ala de 51 de ani pedofil?

| b342 a răspuns:

Buna.
Pana si mama mea a zis ca e urat si ca nu canta prea frumos.
Si nici mie nu`mi place.
P.S.: Am vorbit foarte serios la faza cu maicamea.
Pa, pa.>big grin

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Nuu!
Dar abia ajtept sa raspunda Lady J sa vedem ce minunatii mai zice despre gayu`` alalaughing

| KikiRiki98 a răspuns:

Mie imi place doar cum canta, cum arata zici ca e travestit...scz pentru. fanii/fanele lui JBhappy

| Boog a răspuns:

Vai dep steaua lui de prefacut laughing.