| iuliaprofir a întrebat:

Cui ii place justin biber? eu il iubesc...

9 răspunsuri:
| neekole a răspuns:

laughing...Daca pretinzi asa mult ca il iubesti, tine pentru tine...si pari cam disperata cu poza

| Nede a răspuns:

Ramai in lumea ta...

| Anabella01 a răspuns:

De fapt se scrie Justin Bieber. pentru informatiile tale...si scuteste-ma.eu sunt cel mai mare fan, plus ca am 10 bloguri cu el la care Justin in persoana a dat raspuns, am fost la toate concertele lui, si am peste 1000 de postere cu el si 2000 facute de mine. Si am vreo 3 dulapuri cu imbracaminte care e numai poza lui e pe ele. O camera in care tin numai papusi cu justin si cu selena, si vreo 10 din ceara cu Justin si 3 cu selena, am uitat sa spun. IN MARIME NATURALA.

| iuliajustin a răspuns (pentru Anabella01):

Vai vai si ce te dai asa mare ca si eu am multe lucruri cu justin biber dar nu ma dau mare :-p

| Anabella01 a răspuns (pentru iuliajustin):

Nici macare nu sti cum se scrie laughing pentru a nu-s cata oara iti zic ca se scrie JUSTIN BIEBER! si in plus tu ai vrut sa stii daca ne place de justin laughing eu am spus ce aveam pe suflet laughing

| iuliajustin a răspuns (pentru Anabella01):

Da eu am spus daca va place nu sa va laudati si mersi dar stiu ca asa se scrie doar ca m-am obisnuit de la o colega ca ea tot scria asa

| Ramona1409 a răspuns:

E a lu' Selena Gomez (daca mai e)! Lasa'l!laughing

| iuliajustin a răspuns:

Si mie imi place mult de el love struck

| sweetgirl1993 a răspuns:

Si mie imi place de elbig grin