| TrueColors a întrebat:

Care se duce la Linkin Park pe 6 iunie la Romexpo? Nu mai aveti si un bilet pentru >mine?:" Spuneti-mi si care este melodia preferata LP

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a propus o prietenă să mergem, dar nu sunt mulţumită de noul lor album, aşa că ne vom duce la Tuborg Green Fest. Trupe mult mai bune; 3 zile de concerte rock.

http://www.eventim.ro/......event.html

Îmi plac :
Papercut; From the inside; Crawling; Somewhere I Belong; In The End; Numb; Breaking The Habit

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai la OST.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Eu aş merge, dar aş vrea să-i vad pe " Axl Rose and Friends " ( GN'R nu se poate numi ) şi pe Ugly Kid Joe.
Deşi, la OST se pare că sunt Megadeth, W.A.S.P., Europe şi alte trupe pe care chiar mi-ar plăcea să le văd.
Mulţumesc. Acum, chiar nu ştiu ce să mai fac. Tre' să mă pun pe strâns bani. laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Axl îmi este antipatic. Aş fi dat bani pe un concert ca să văd un concert Gnr acum 20 de ani, însă în ziua de azi, la ce fel au ajuns nu m-aş duce nici dacă ar fi intrarea gratis.
D, la OST vin trupe bune, însă ar cam trebui să te grăbeşti...auzisem că se cam epuizează biletele confused

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Şi eu preferam GN'R în formula clasică. O să încerc să fac rost de bilet la OST. Tu te duci, nu?

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,eu mi-am luat abonament pe toate 3 zilele de pe vremea când erau la reduceri :)).
Vezi aici http://www.biletoo.ro/eveniment.php?e=476&check=893

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Am văzut site-ul de cum mi-ai spus de festival. Înnebunesc dacă nu fac rost de bilet. laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ce mai aştepţi thinking

| TrueColors explică (pentru anonim_4396):

Si acolo vreau sa merg, normal, cel mai mult pentru Evanescence.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrueColors):

Evanescence au ceva melodii bune, iar Amy Lee ( cred că aşa o cheamă ) are o voce impresionantă.Nu vor fi însă cea mai grozavă trupă de la festival.
Linkin Park, după ce că nu erau cine ştie ce, au călcat în rahat cu ultimul album. Sunt mult prea comerciali pentru a fi numiţi rockeri.

| GoldCobra a răspuns:

Eu nu merg,nu ma lasa parintii x(. preferatele mele sunt : one step closer, faint, numb, in the end, given up, qwerty, step up si multe altele