| TiTaNN a întrebat:

Care stie care este cea mai tare melodie din lume?
Eu cred ca este PARTY IN USA de miley cyrus
Frate are cele mai tari melodi din lune incercati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unul nu imi place melodia

41 răspunsuri:
| Olecu_Gigel_1977 a răspuns:

Muzica lautareasca e cea mai tare

| Rocsana_1863 a răspuns:

Cele mai tari melodii din lumelaughing)? eu nu prea credhappy

| SmecherDEsmecherMafiot a răspuns:

Bruno mars-grenade, Taio Cruz - Dynamite, Iyaz - So Big, Sam Tsui - Don't Want An Ending, Madcon - Freaky Like Me, etc...:d
miley nu-mi prea place ca se drogheaza si este star pornowinking

| Alexander1122 a răspuns:

Mane eu as zice pitbull ft marc anthony rain over me :X:X:X

| Alexander1122 a răspuns:

Eu zic ca cea mai tare e : e cea mai bestiala : http://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU

| cristina_6203 a răspuns:

Mie imi placea da acum m-am plictisit sunt atatea melodii noi!

| robyseff123 a răspuns:

Lasatio pe myley cyrus in pace sa se drogheze e mai cool selena gomez si justin bieber

| Tpl_Ioana_1990 a răspuns:

Ma totusi sa gandim logic, daca melodia nu ar fi tare nu ar mai avea 388.244.324 like-uri la videoclip;), Nu este cea mai tare melodie din ''lume'' dar...ea acum are alte melodie ex: wreking ball, we can't stop si multe altele! Ea ca vedeta canta bine, Este foarte cunoscuta https://www.facebook.com/profile.php?id=5845317146&ref=ts&fref=ts

| bogdakiss11 a răspuns:

Ba nu Dony feat. Elena Gheorghe - Hot girls (Official Radio Version) asta e cea din tai dar nu si cea din urma ask please http://www.youtube.com/watch?v=Ud-hhtcbC2I

| bogdakiss11 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ud-hhtcbC2I dony-hot girls e cea mai cool