| Alissonn14 a întrebat:

Care sunt cantaretii care NU va plac?

Răspuns Câştigător
| DreamAutopsy a răspuns:

Miley cirus, Justin Gayber, toți "cântăreții" de manele, 50 cent, Snoop Dog de fapt nu-mi place deloc rap-ul și hip-hopul, Selena Gomez, Lovato aia nu știu cum o mai cheamă laughing, Lady Caca, Britney Spears, Inna. Sunt mulți, pop-ul de acum e rahat nu-mi place deloc și ceva rock... Tokio hotel nu-mi place, și cea mai ratată, chiar mai ratată decât Gayber e Alexandra Stan.
\m/

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Justin bieber, lady gaga, miley cyrus, selena gomez, demi lovato, puya, inna, narcotic sound, grasu xxl, spike, DJ gay și mai știu eu ce alți DJ, tokio hotel, black veil brides, 50 cent, rihanna, ludacris și muuuuulți alții. În general, toți cântăreții de pop mai nou de 2005, de rap prost, de rock pentru cocalari și de house. (cu foarte puține excepții)

Baftă

| AG a răspuns:

Din Romania: Toata pitipoancele care cica stiu sa cante, gen Inna sau Stan, si care o mai fi
Straini: Bieber si totii copii Disney.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cantaretii sau "divele" de la noi din tara care au aluzia ca stiu sa cante fara auto-tune.
Pe langa asta,Miley Cyrus,Ke$ha,Justin Bieber,Rebbecca Black(desi nu poate fi numita cantareata) si Selena Gomez, care crede ca, doar ptc. are un serial de succes, poate sa si cante.

| Polaris a răspuns:

@PuffiAndre - Atunci ce e rock, cap de tinichea?

| Jessica a răspuns:

Bună.
Justin Bieber
Selena Gomez
Demi Lovato
Miley Cyrus
Maneliștii ( păcat că nu știu cum îi cheamă )

Mai nou nu mai sunt cântăreți buni.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Alisson! Nu-mi plac dezbracatele netalentate care încearcă să cânte și maneliștii (cu toate că nu am nimic cu genul acesta dacă iubitorii manelelor le-ar asculta la tonalități normale).
O seară cu zâmbet să ai!

| Charice18 a răspuns:

Inna.Slena Gomez.in general cantaretii dei Romania. care au toti melodii la fel!

| Alissonn14 explică:

Deci,PuffiAndre, ce canta Metallica nu e rock nu > atunci ce e? presupun ca cei de la Linkin Park cand rock nu? Lamureste-ma si pe mine ca sa pricep te rog...

| Alissonn14 explică:

P.S -crezi ca sunt cocalara?

| Chu a răspuns:

Hm.ar lua.o razna siteu dk o sa i sp p totihappy.pai
primul.nu stiu de ce dar nu.l suport e Biberon. Justin. whatever...(manelistii.dar scuzati.ma ei nu merita titul de "cantareti") asa deci Demi Miley Lady Gaga.nu stilul ei ma deranjeaza ci muzica ei, Metallica(ala nu e rock straight face) AC/DC(a scapat cineva de la nebunistraight face) si tot felul de asa zisi "cantareti"
ce bine mi.am descarcat sufletulhappy.si apropo rock-ul nu e pentru "cocalari"
Ciaowave

| DiamondEyes a răspuns:

Jonas Brothers (si restul starurilor Disney)

Jessica Simpson

Inna

Paris Hilton

T-Pain

Rebecca Black

Britney Spears (mai nou)

Kim Kardashian

| Lace a răspuns:

Nu-mi plac în special majoritatea proaspeţilor cântăreţi români. Exemplu : Inna,Roxana Nemeş,Puya,Alexandra Stan,şi ploaia de "artişti" poate continua. Continui cu acele trupe de rock,care după părerea mea nu se pot numi aşa : Tokio Hotel,Black Veil Brides, Eyes Set To Kill, etc.Toate formaţiile J-rock, care mi se par absolut un eşec.
Baftă!

| infires a răspuns:

Justin Bieber
Manelişti (şi femei şi barbaţi)
Tokio Hotel
Linkin Park
Rebecca Black
Toţi cei care se cred cantareţi
Miley Cyrus
Paris Hilton
Britney Spears
Mai sunt da' nu ma deranjeaza sa nu ii zic...

| Boog a răspuns:

Justin Biber
Jaden Smith
Willow Smith
Puya
Narcotic Sound
Tokyo Hotel
Ludcrais
Mini Viva
Celoo Green
Lady Gaga
Manelistii fie ei barbati sau femei
Rebeka Black
Si mai sunt cativa dar nu mi amintesc.