| тøхх a întrebat:

Cui ii place trupa Big Bang, cea de coreeni? Ce cantaretii va plac cel mai mult din ea? Mie G Dragon si TOP happy

10 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Du-te ba ca galbenii tai in plw

| IlegalSmile a răspuns:

Mie G dragon i super tare

| CatMeadow a răspuns:

Cristianorudi7 copilu? ia-ti rigla, masoarate si taci acolo!

g-dragonhappy pref meu si viitorul meu sotlaughinglaughingtaeyang e ff dulce, seungrie cam pervers dar e ahh. top isi zice numele in toate cantecele posibile a da i g-d fuge in toate video si daesung zambeste mereu. place multhappy smile baby!

| yzzydyzzy a răspuns:

Ascult kpop din 2005...big band din 2007[la un an de la debutul lor]As incepe prin a spune ca toti baietii sunt minunati si cred ca nici unul nu -i da clasa celuilalt.Fiecare are ceva ce te atrage la el. Daesung si Taeyang au o voce deosebita,Seungri este un bun dansator si are o voce placuta,si yong[GD] este asa placut la vedere,extrem de amuzant si talentat,T.O.P este, probabil, cel mai carismatic.in afara de faptul ca se misca bine, are un timbru vocal exceptional sa nu uitam faptul ca este un foarte bun actor, nominlizat si castigator a mai multor premii...Impreuna,baietii alcatuiesc un tot unitar, cred ca niciodata nu am vazut o trupa care sa se inteleaga atat de bine.
Pt asta merita respectul nostru. Cred ca nu te poti numi fan al unei trupe si nu numai, din moment ce iti place doar unu sau 2 membrii.

^_^ Sayonara! >.

| HaNeul a răspuns:

Mie imi place foarte mult trupa big bang... cel mai mult imi place taeyang dar nici g dragon si top nu sunt mai prejos...:X.si daca ar fi galbeni ce? nu iti convine nu te uita :X

| madyxo a răspuns:

Daesungdrooling :X:X:X:X:X:X:X

toti dau importanta doar lui GD, TOP si TaeYang... dar si Daesung si Seungri au talent mare :X

toti sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tayang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super aia de la Big Bang, canta minunat si arata si bine. Imi place mult Gdragon, pare barbatul ideal. E frumos fokk si Seungri, e dulce si are voce buna. Dar nici Taeyang nu e mai prejos. Ce sa mai, fac o treaba de milioane. Si nu sunt galbeni, cum spune amicul de mai jos. Cel putin eu cred ca le da clasa americanilor

| ChuChu a răspuns:

G-Dragon; x