| Floreenofficial a întrebat:

Care sunt cantaretii sau trupele care va plac din Romania?big grin

21 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Puya.

| Arthur a răspuns:

Morandi, Parazitii, Fly Project, Cargo, vita de vie, fara zahar,laughingbig grin

| MM a răspuns:

Parazitii, Edward Maya ( e roman), Akcent.

| Bishop a răspuns:

Romani zici thinking
Morandi, Alex, Refflex, Fly Project, David Deejay cu Dony, Inna, Play&Win etc.

| daniDeeDee a răspuns:

Alex
Connect-R
Play & Win
Laurentiu Duta
Puya
Deep & White
DJ Project
Inna

etc.

| crisS a răspuns:

Morandi;

| oz a răspuns:

Iris, phoenix, holograf, valeriu sterian, nicu alifantis, voltaj, cargo...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Iris, Cargo, Phoenix, Sterian, Onciu, Baniciu, Emeric Imre, Voltaj (acu 7 ani), Iulia Gusatu.

| Gregory a răspuns:

Salutare! Preferaţii mei sunt:
- Crush + Alexandra Ungureanu;
- Elena Gheorghe;
- Luminiţa Anghel;
- Monica Anghel;
- Paula Seling;
- Vlad Miriţă (cea mai bună voce masculină autohtonă) happy

daniela
| daniela a răspuns:

Sistem, Smaily si simplu dintre cei noi, Phonix, Sfinx (varianta cu Dan Andrei Aldea) si Holograf dintre cei vechi

| xibalba a răspuns:

Voltaj e primul care imi vine in minte. Holograf, chilian si cam atat.

| LuS[z] a răspuns:

Play&win Morandi Simplu Laurentiu Duta Edward Maya Deepcentral Inna Fly project

| moodyblues a răspuns:

Iris.cargo.agathodaimon.phoenix.emeric imre.mondial etc

| onofrei89 a răspuns:

Parazitii, Holograf.

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Ca cantareata Inna si ca Trupa Bug Mafia

| Aerosmith a răspuns:

Cargo, florin chilian, directia 5, alternosfera, holograf, voltaj, spin, Iris, Phoenix, dan balan, marcel pavel si ...gabriel dorobantu...

| Deea dYdY a răspuns:

Inna, anda adam, connecter-R, in general toti cantaretii de minimal

| 4Fun a răspuns:

Puya, Eli, Smiley adica toata formatia Simplu ` happy, Alex, Elena Gheorghe happy `

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Florin Salam, Copilul de Aur, Guta Nicolae, Jean de la Craiova.
Pa pa si Bafta!

rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Voltaj, Inna.
Pa, pa.

| MyTzA_1328 a răspuns:

Parazitii, si in rest nimic... toti se cred mari vedete, chiar daca nu sunt

by MyTzA