| Közmyn17 a întrebat:

Care sunt melodiile propuse ca sa ne reprezinte la Eurovision anul' asta?

10 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Pavel Turcu e cel mai tare! La moldoveni, adica...

| madycoco a răspuns:

Singura care nu imi place este cea a lui Florin Salam. straight face

| madycoco a răspuns:

Pardon. am gresit intrebarea sad

| madycoco a răspuns:

1. Come as one /Baruta Gabriel/ - juriul recomanda schimbarea interpretului
2. It's not too late /Andrei Tudor/Paula Seling&Kamara Ghedi/
3. Searching for perfect emotion /Vlad Cretu/ - juriul recomanda schimbarea interpretului
4. Running out of time /Bourosu Daniel/Pasager - Ovidiu Anton, Daniel Bourosu, Daniel Vlad, Gabriel, Doru Diaconu, Roxana Matiasici/
5. Playing with fire /Ovidiu Cernauteanu/Paula Seling & Ovidiu Cernauteanu/
6. See you in Heaven Michael /Mircea Romcescu/- juriul recomanda schimbarea interpretului
7. Come along /Vlasceanu Bogdan & Turcu Paul/Laura Petrescu & Preda Mihai/
8. Jack Pott /Marias Mona, Rogoz Tudor, Sandru AnaMaria, Crivaci Razvan/Crivaci/
9. Around around / Catalin Josan /
10. Crazy /Deac Alexandru/Ungureanu Alexandra/
11. Love is war /KEO/TINA G/
12. I'm running /Ilie Cornel/ Dalma Kovacs/
13. Save Their Lives/Eduard Carcota/Luminita Anghel, Tony Tomas, Adrian Piper/
14. Baby /Mihai Alexandru/- juriul recomanda schimbarea interpretului
15. Lay me Down/ Manolache Vlad, Costea Laurentiu, Piscunov Alex, Bacula Ionut, Ionescu Tudor/
16. Surrender/Matache Razvan & Zoltan Pop/ Anda Adam /

| madycoco a răspuns:

Imi cer scuze pentru atatea raspunsuri :*.

| madycoco a răspuns:

Cu placere :*

| Sasha_3991 a răspuns:

It's not too late /Andrei Tudor/Paula Seling&Kamara Ghedi/

3. Searching for perfect emotion /Vlad Cretu/ - juriul recomanda schimbarea interpretului

4. Running out of time /Bourosu Daniel/Pasager - Ovidiu Anton, Daniel Bourosu, Daniel Vlad, Gabriel, Doru Diaconu, Roxana Matiasici/

5. Playing with fire /Ovidiu Cernauteanu/Paula Seling & Ovidiu Cernauteanu/

6. See you in Heaven Michael /Mircea Romcescu/- juriul recomanda schimbarea interpretului

7. Come along /Vlasceanu Bogdan & Turcu Paul/Laura Petrescu & Preda Mihai/

8. Jack Pott /Marias Mona, Rogoz Tudor, Sandru AnaMaria, Crivaci Razvan/Crivaci/

9. Around around / Catalin Josan /

10. Crazy /Deac Alexandru/Ungureanu Alexandra/

11. Love is war /KEO/TINA G/

12. I'm running /Ilie Cornel/ Dalma Kovacs/

13. Save Their Lives/Eduard Carcota/Luminita Anghel, Tony Tomas, Adrian Piper/

14. Baby /Mihai Alexandru/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@madycoco mersi mult, nici eu nu stiam! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...au intrat in finala Anda Adam ft. Conect-r, Lora-ex Wassabi, Catalin Josan, Luminita Anghel, Alexandra Ungureanu, Tina ex Pops etc.