| tapassiromanashi a întrebat:

Care sunt mixurile/melodiile voastre preferate de la DASQ?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea vechi de minimal de pe vremea cand o ardeam pe apa si tigari la bucata laughing am cautat recent prin astea noi si mi se pare ca perpetual motion readuce vremurile alea vechi, the good old days A fost o vremea... ascult mai mult deep house bro nowadays
Peace

| AntonioFaraBaniDeRas a răspuns:

Alea de hard techno rup

| Ionutzz666 a răspuns:

Are la gramada nici nu mai stiu din care sa aleg laughing imi placea prin 2009 cand facea minimal cu aliasu de dj davidescu sau ceva de genu cu numele lui nu mai tin minte. parca parca il vezi la anul ca se apuca de hardstyle lol

| sorinpopp a răspuns:

Niciuna man, pacat ca nu face deep house

| goemarian a răspuns:

Muzica de drogati

| robertocaras a răspuns:

Beyond existence

| BravoVince a răspuns:

Printre alea vechi e Immortals si Kraken si astea mai noi nu stiu, Perpetual motion, Acid kiss, awake. Kraken aia e o piesa bomba tin minte ca i-a trimis-o lu Laidback Luke parca mai demult si a zis Laidback Luke ca suna ca o piesa de succes, mi se pare ca e pe net clipu sau la Laidback Luke pe canal judging demos on this sau ceva de genu.