| MCRgurl a întrebat:

Care sunteti fani Linkin Park? care sunt melodiile favorite? hai, sa vedem daca are cineva o lista mare

10 răspunsuri:
| xDヅ a răspuns:

Trupa mea favorita!big grin. Imi place : In the end, From the inside, What i've done, Leave out all the rest. cam astea sunt preferatele mele.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldCobra a răspuns:

Eu. piesa preferata one step closer. album preferat hybrid theory. videoclip preferat-faint. nu-mi place noul album:ats si stilul electronic rock. astept noul album living things. dar tie care piesa si album iti sunt preferate?

| MCRgurl explică (pentru GoldCobra):

Daca tot ai intrebat,imi plac piesele leave out all the rest,numb,in the end, faint, lying from you, a place for my head, albumul preferat e hybrid theory.videoclipul preferat e leave out all the rest si sa fim seriosi, un fan adevarat nu zice imi place vechea trupa lp, cea noua nu e prea tare...nu esti fan daca nu-ti place noul album.e prea tare noul album.nu le intrece pe celelalte dar e tot tare.si apropo, astept si eu cu nerabdare albumul living things.

| GoldCobra a răspuns:

Nu am zis ca imi place doar vechiul linkin Park am zis ca nu imi place stilul electronic. si imi place ats dar nu prea mult. si iti place o trupa pentru muzica care o face nu pentru ca esti obligat.nu poata sa iti placa un album prin obligatie. si nu poti sa iei un nu-metalist sau un rocker sa-l pui sa asculte electronic. nu conteaza ca e linkin Park conteaza ce muzica fac ca doar muzica defineste o trupa. si imi place ats dar nu as vrea sa continuee cu acest stil. in primul rand eu incep sa cant la chitara. cum vrei sa ma inspire trupa mea preferata daca ei fac chestii electronice? si ca sa nu zici ca imi place doar primele 2 albume sa stii ca imi place foarte mult si albumul mtm pentru ca e ceva diferit. dar ats e prea electronic, ce vor face brad, pheonix si rob in viitor daca vor continua cu techno sau electro iar chester bennington a recunoscut ca au exagerat cu ats.

| MCRgurl explică (pentru GoldCobra):

Aici ai dreptate, habar n-am ce vor face brad, phoenix si rob daca lp o mai tin asa.imi place ats, chiar imi place la nebunie albumul ats si am vazut cand chester a spus cu gura lui ca a fost cam exagerat acel album. apropo, living things n-o sa fie foarte diferit.n-o sa fie nici chiar asa de elctronic dar nu vor schimba multe chestii.ai auzit piesa burn it down din living things?

| GoldCobra a răspuns (pentru MCRgurl):

Da am auzit-o. living things va fi o combinatie intre ht si ats cel putin asa a zis chester cu mike. piesa e buna dar daca va fi tot albumu acelasi gen, o sa iasa urat. devil. piesa lies greed misery ai auzito? e tot de pe lt. burn it down mi se pare mai reusita

| MCRgurl explică (pentru GoldCobra):

Pe aia n-am auzit-o.o incerc acum

| MCRgurl explică (pentru GoldCobra):

Mai piesa lies greed misery e destul de buna.e mai buna burn it down, dar chester tipa pe la sfarsitul melodiei si imi convine ca chester tipa. daca mike canta asa de mult si chester o sa tipe pe ceva un pic mai techno, o sa-mi curga sange din urechi cat o sa-l ascult

| GoldCobra a răspuns:

Si imi de pe ats imi place : chatalyst, the messenger, waiting for the end, wretches and kings, when they come for me si blackout