| deny a întrebat:

Cartea The Long Hard Road Out of Hell de MARILYN MANSON exista si in romana?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Uite, nu vreau sa vorbesc prostii...dar am impresia ca am citit pe diagonala(nu ca nu ar fi interesanta, dar eram la scoala) cartea in romana. Stiu ca am luat-o de la biblioteca scolii, anul trecut parca. Si DA, era in romana.
Asa...acum ca sa fim sigure ca vorbim despre aceiasi carte: ce am vazut eu avea mai multe poze, descria viata lui M. M din copilarie, o autobiografie - cum ca a fost singuratic, si ca viziona materiale pornografice, ca se droga, relatiile lui intime...ma rog. Se fac referiri la satanism si are conotatii sexuale.
Gandeste-te mai bine inainte sa incepi sa o citesti.
Te pup!

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Cel putin nu inca. Eu nu stiu sa fi aparut si la noi. Sper sa apara repedehee hee[nu cred, dar eu sperlaughing]

| edwardcullen a răspuns:

Pai eu vreau sa o cumpar si stiu ca raspund cam tarziu insa eu am vazut-o pe eMAG.