| Stefan_Anda_1999 a întrebat:

Cat costa o chitara clasica? am nevoie sa stiu urgent se incadreaza pana intr-un milion?

4 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Pai.daca vrei o chitara clasica buna poate fi in jur de 3-4 milioane, dar sincer o prietena de-a mea si-a gasit o chitara cu 1 milion sau asa. Daca vrei chitara buna la un milion poti lua la mana a 2-a.
Sper ca am ajutat.

| OOOLEOOO a răspuns:

Eu am luat una cu 4 milioane acum cativa ani, la min 1 milion poti gasi la mana a 2-a...

| Pisyreamary22 a răspuns:

Eu am o chitara de vanzare. este buna clasica dar este folosita
. Mama mea o vinde cu un 1 milion jumate si iti da corzi originale la ea!

| stefwy a răspuns:

O chitara clasica sau cel putin mai veche la mana a doua mi-am luat la 50 de lei dar una mai buna la mana a doua se incadreaza cred intr-un milion un milion jumate.