| wolder a întrebat:

Cat costa o chitara clasica intreaga?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns:

Http://magazinuldemuzica.ro/Chitara-Clasica-_-c98.html
http://www.guitarshop.ro/produse.php?scid=21&pg=1

Depinde mult de cât de bună este, de firmă... dar cam în jur de 300-400 de lei, e ok. Dacă ai buget, găsești și mai bune și la prețuri ceva mai mari. Baftă!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Vreo 300 lei dar depinde de chitara.

| Aneurysm a răspuns:

Well, pretul diferã. Am §i eu chitarã clasicã, ce a costat 380 de lei. Norocul e c-am primit-o cadou laughing Am vãzut în magazine §i era între 250 §i 450 de lei.

Btw, a mea e de la Hora.

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Daca vrei o chitara simpla, nu Ibanez sau altele, pretul variaza intre 200-500 de lei. Daca vrei un Ibanez, ajungi pe la 1500 de lei cel putin. Depinde de tine, pentru ce vrei sa o folosesti, ca hobby, ca instrument pentru o trupa, etc. happy

| wolder explică (pentru AlexaLovesSkillet):

Ma duc la cursuri