| zoltan119 a întrebat:

Cât de bine se aude o chitară electro-acustica fără amplificator (http://www.allegromusic.ro/......e-bk.html) Merită să cumpăr una electro-acustică sau să cumpăr mai bine una acustică simplă? M-aş bucura şi de câteva recomandări mai bune dacă ştiţi dar să nu depăşeasca mai mult de 400-450 lei

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Eu nu inteleg de ce dracu vrei sa cumperi o electro-acustica, daca n-ai un amplificator. E mult mai recomandat sa-ti iei o acustica, cauta o takamine, chiar daca sunt putin peste bugetul tau, merita.

| zoltan119 explică:

Mi-am ales intre timp o chitara acustica fender