| andrushk50 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia "Vara nu dorm"? Comentati!

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Groaznica.

| thegatekeeper a răspuns:

Penibila, ca toate asa-zisele "hit-uri" ale verii sau ale altui anotimp.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E o melodie de ****. Ma pis pe el ca e hit ca oricum numai cocalarii infecti o asculta.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nee..Nu-mi place. dancing

| BluishAngel a răspuns:

E mortala rau.Mie imi place, bravo lui Connect-R ca a reusit sa aiba hitull verii.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Chiar ca e foarte ascultat acest cantec.E frumos si de vreo 4 sau 5 ori a fost dat la banchet.O sa devina sigur daca nu hit imnul alora care merg toata vara la mare, cu nebuniile lor

| CRISS69TM a răspuns:

De tot rahatul, ca toata muzica romaneasca, indiferent de gen.

| deutzadia a răspuns:

Foarte faina melodia mie imi place mult.
Bravo liu connect-r ca are hit-ul veri.:*

| Adeniy a răspuns:

Mie imi place.Dar, stii tu cum e, hit-urile de astazi, maine nu mai sunt.Eu ma bucur oricum fiindca multi artisti din Romania scot melodii in romana.

| TempleOfTheDog a răspuns:

Mi se pare o melodie de tot rasul! big grin

| iulya23 a răspuns:

Super tare! hit-ul verii! :X:X

| KhalaessiDM a răspuns:

Acceptabila happy ...Cu siguranta va fi cea mai ascultata melodie din vara asta big grin

| Zmady a răspuns:

E misto reprezinta tot ce se intampla vara e super tare fundita?