| Elenushpisicush a întrebat:

Cat de sigur e site-ul : http://www.fly-music.ro? Vreau sa comand o chitara care se spune ca are si husa si amplificator...dar nu stiu cat de sigur e ..Altii de pe okazii.ro au primit numai carcase in loc de tot telefonul etc. habar nu am.mi-e frica daca o sa primesc o piatra in cutie sau...Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Am comandat de pe Fly-music, şi n-am avut probleme. E sigur site-ul.

3 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Pe okazii poti vinde si cumpara multe lucruri si nu stii daca sunt bune.Nu cred ca vei intampina ceva ca de pe site-ul asta mi-am luat si eu pianul.

Răspuns utilizator avertizat
| raducuu a răspuns:

Okazii e un site unde toata lumea poate vinde, acest site e unul specializat, nu cred ca poate trimite pietre in ditmai cutia...