| AndreiAlexandru36 a întrebat:

Cat la suta ascultati rock? asta e pentru rockeri

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

In jur de 85%, restul de 15% este rap.

21 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

85% din muzica pe care o ascult e rock.Mai ascult cateodata si Tupac, Bob Marley si pop de calitate(in mare majoritate brit-pop si post-brit-pop)

Rock-ul e genul meu de muzica preferat, deci o sa il ascult inca vreo 60 de ani.

| FucktheSystem a răspuns:

99% mai ascult Bob Marley, Frank Sinatra, Enya și încă câțiva cântăreți...

| Aiicha a răspuns:

80% rock 20% folk

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

In jur de 90%.Au si hip-hopul,folkul, dubstep-ul, chiar si dance-ul locul lor in playlist.Dar nu sunt asa de "interesante" ca rockul pentru mine.

| TheDarkEmpire a răspuns:

100%, nu ascult nimic altceva in afara de rock si subgenurile acestuia

| Bogdanux a răspuns:

80% sa zicem. Mai ascult pop & disco vechi, folk.

Oricum rock voi asculta si cand voi ajunge in garsoniera de sub pamant.

| MimiPopescu a răspuns:

Cred ca 90%. Ascult si putin dubstep, uneori cand creierul meu vrea sa se deconecteze.

| ÐÿÅ a răspuns:

50% big grin

| Nymphetamine a răspuns:

Idem darkempire. happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Depinde in ce pasa ma prizi
in egala masura rock si house

| Mikezilla a răspuns:

101%, rock-ul e viata mea

| Raengar a răspuns:

120% nu exista alt gen sau subgen de muzica pentru mine
hail metal!

| lavi_3436 a răspuns:

Pai daca esti rocker 100% clar, dar aici intervine problema ori suntem rockeri ori nu mai suntem...da eu zis ca rockul merge cu folku sau si cu altceva da nu cu hause sau pop. bine depide ce rock daca asculti simple plan care nu e rock si te dai rocker si mai bagi si salam in completare e bine ca merge asa si daca e si slaninuta pe apoape e brici

| Lace a răspuns:

Să zic un 95%.

| ROCKERforever14 a răspuns:

999%rock si 1%sunetele din jurbig grin

| Nokitochikushi a răspuns:

Eu cred ca ascult im proportie de 79 % rock, restul mai ascult dubstep si putin pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult 90% muzica rock si toate derivatele ei.In cei 20% intra Johnny Cash(unele melodii), muzica crestina, muzica clasica moderna si putin pop.In principiu ascult orice melodie care exprima ceva pentru mine. Poti sa imi dai exemplu de melodii care iti plac.Bafta

| Overdose a răspuns:

Nu sunt sigur dacă voi spune un procentaj corect, însă în jur de 80% ascult numai rock. E genul meu de muzică favorit. happy

| iowa a răspuns:

100% dar nu ascult rock. e mai mult heavy metal si guns n roses e o formatie heavy metal nu rock.nu e mare diferenta intre rock si metal.

| KristianaLee a răspuns:

1000% ba nu 1000000000% ii nforte greu sa spui cat la la sutalaughing