| anonim_4396 a întrebat:

Pentru rockeri: Ce gen de rock ascultati?

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

Black metal si death metal. Formatiile preferate sunt Dimmu Borgir, Immortal si Behemoth. big grin

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Hard Rock, Alternativ, Heavy Metal, NU-Metal, Post-Grounge.

Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

Cam toate dar cel mai mult imi place punk-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Pai eu ascult mai mult rock de gen alternative apoi scremo si apoi gothic.

| FackingJungle a răspuns:

"dede29dede" Esti penibil\a frate...
Daca nu sti depre ce e vorba taci.
.
Metal gen:Guns&roses
Alternativ : linkin parca etc.
Speedmetal (britishmetal): dragonforce
ETC.
Mai multe, nu are rost sa le enumar, dar cam asta ascult in general.

| Alexandra_8894 a răspuns:

Balade rock love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alternativ rock și metal, nu metal, symphonic, grunge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dede29dede nu exista rock satanic.are teme nihiliste, mizantropie dar nu e satanist.get a life!

| dede29dede a răspuns:

Incerca rokul satanic e misto...winking

| ThrashMetal1993 a răspuns:

Eu: Thrash Metal, Gothic Metal, Dead Metal, Black Metal, Rock Ambiental si Heavy Metal iar trupele preferate (Lordi, Lamb of God, Morbid Angel, Children Of Bodom, Cannibal Corpse, Exodus, Imortall, possessed, Trooper, Truda, Alice in Chains, Metallica, Green Day, Bullet for my valentine, system of a down, etc.)

| ThrashMetal1993 a răspuns:

Thrash Metal, Dead Metal, Black Metal, Rock Ambiental, Heavy Metal