| anonim_4396 a întrebat:

Cate melodii poti sa-ti pui la playlistul tau? Nr maxim. funda

4 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Măi, eu nu ştiu să fie vreo limită. thinking Cred că îţi poţi pune câte vrei, dar cum a zis şi cel/cea de deasupra mea, pe profil apar doar ultimele 5 pe care le-ai adăugat, şi doar dacă dai click pe una din ele sau te duci la "Playlist-ul meu!" le poţi vedea pe toate.

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Mda, asta stiu dar eu am intrebat cate pot sa-mi pun acolo nu cate apar la profil. oricum mersi

| Lumine a răspuns:

Buna!
Poti sa-ti pui cate melodii vrei dar doar 5 vor fi afisate pe profil-ul tau.

Succes!

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru Lumine):

Mda, asta stiu dar eu am intrebat cate pot sa-mi pun acolo nu cate apar la profil. oricum mersi