| OanaPissy a întrebat:

Cate vizualizari are bad romance pe youtube?

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai pe youtube sunt mai multe piese cu bad romance, unele cu videoclip altele fara si nu poti sti sigur numarul exact, dar sa stii ca bad romance are in general multe vizualizari

16 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

235, 926, 306 de vizualizari big grin

| amaadina a răspuns:

Are 235, 926, 306 vizualizari happy

| Bacteriuță a răspuns:

Destule smug
da-i un search pe youtube si vezi tongue
in dreapta jos la video le gasesti smug

| Ganduri albe a răspuns:

Pai momentan videoclipul oficial are 235, 926, 306 vizulalizari si inca mai cresc big grin

| Boniboon a răspuns:

Aproape 237 milioane happy

| georgyana98georgy a răspuns:

| Deyutza a răspuns:

236, 064, 027 hai ca greu ii sa scrii pe youtube lady gaga-bad romance!

Răspuns utilizator avertizat
| sallysirop a răspuns:

cred ca puteai sa te uiti si tu big grin laughing big hug

| medgirl a răspuns:

Muuuuulte, bineinteles!

| XutZu1997 a răspuns:

235, 926, 306 views. funda

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

236. 022. 366 views. cred ca este cel mai vizionat videoclipwinking

| Craiovamax a răspuns:

236, 022, 366 views

| OanaPissy explică:

Am pus intrebarea asta ca sa dau fundita e chiar asa de greu sa intelegeti?
De ce unii pun raspunsul de voie buna si altii spuneti sa ma uit pe you tube?
Fac asta sa va ajut si pe voi sa va dau fundite dar vad ca...nu apreciati oamenii care vor sa va ajute.

| blue_9062 a răspuns:

236, 022, 366 vizualizari