| Claudiuu7 a întrebat:

Cati dintre voi au facut un HARLEM SHAKE?

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Eu nu. Si nici nu o voi face.

| drhotzu a răspuns:

De unde disperarea asta cu harlem shake si ce e ala? si de ce atat de multa lume isi bate capul cu asta?

| drhotzu a răspuns:

Mdaaaa
acum am vazut si eu despre ce este vorba...
oau nimic interesant acolo, este doar o muzica obsesiv-repetitiva, si niste miscari de "dans" la fel de idioate ca si melodia! si tot obsesiv repetitiv...
GROAZNIC!
de fapt de ce nu ma mira, traim intr-o lume de idioti, inainte a fost gangan style sau cum pzda ma-si ii zice...

| BrokenArrow a răspuns:

Of... iar dau de câcatu ăsta. O_O Colegii mei vor să facă unu in clasă... stupid people. :/

| Claudiuu7 explică:

Nu am spus ca sunt fan, sau ca am facut asta, doar am vrut sa vad cate persoane au incercat sa ii imite pe aia din cartierul Harlem(de unde vine si numele)