| mioara a întrebat:

Cati de pe acest site va place muzica lui M. Jacasaon.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Michael Jackson te referi? Daca da, mie imi plac mult melodiile lui. Dar, la fel ca majoritatea, din pacate, il ascult mai mult de cand s-a stins.Inainte stiam doar 5, 6 melodii... Mi-ar fi placut sa fie mai tanar, mai sanatos, sa-l mai pot vedea si eu intr-un concert live sad... mi-ar placea sa fie viu

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hai sa va spun cevahee hee
Mie a inceput sa imi placa muzica lui de abia cand a murit.Pana atunci nu eram vreo fana a lui happyDar dupa moarte am cautat si eu melodiile lui si unele chiar imi placwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

@Sensei.Bro:Macar cand a murit s-a il apreciem si noi.Eu pana atunci nici macar o melodie de-a lui nu stiam laughing

| Leea1234 a răspuns:

Si mie imi place michael, si imi pare rau ca nu am ascultat mai mult muzica lui pe timpul cand traia!
am inceput sa-i apreciez mai mult munca, abia dupa ce el s-a dus!
d-zeu sa-l odihneasca!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu... mie imi place muzica lui M. JACKSON tongue

| SweetCandy a răspuns:

Mie imi place muzica lui, da nu imi place cum i-ai scris numele...in fine... sper sa inteleaga lumea despre cine vbbig grin

auran
| auran a răspuns:

Nu mi-am dat seamade la inceput despre cine este vorba...nu sunt fan dar, imi plac anumite melodii si videoclipuri...

| Alex >D a răspuns:

Eu chiar ascultam... am incercat odata vreo 3 ore sa imi iasa moonwalk ( nu mi-a iesit laughing )... 80% din cei are zic acum ca vaii ce bine canta nici nu stiau cine e inainte sa moara!

| viki a răspuns:

Cine mai e si asta?:O:O:O

| alexandra14 a răspuns:

Ador muzica lui...si inca de mult nu de cand a murit de catziva ani

R. I. P m. j

| sorin a răspuns:

A fost, este si va ramane the best.

| Elly4all a răspuns:

laughing mei dar se scrie Michael Jackson .imi pac fff mult melodiile lui. Dumnezeu sa-l odihneasca.

| fzcsm a răspuns:

Si mie imi place! Canta super.

| LCD a răspuns:

Mie imi place f mult happy

| AlinElle89 a răspuns:

Imi place mult piesa Black Or White :X a lui, Michael Jackson.winking

| sharky88 a răspuns:

Cine este ala? Jackson?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punem un pariu, ca multi au auzit de MJ, dupa ce a murit?
Acum pe site, toata lumea il iubesterolling on the floor. Toti sunt fanii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice Macayaso si nu M. Jacasaon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are piese care-mi plac, dar nu pot spune ca ma dau in vint dupa muzica lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daaaaaa! cu toate ca l-am criticat acum 2 zile, chiar imi placea! si lasa-ti fata-n pace! are trac! ce mama naibii?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place.
Banuiesc ca inainte [ inainte sa moara MJ ] erau intrebari de genu " Care sunt cantaretzii tai preferati? ", dar banuiesc ca nimeni nu a zis MJ ...acum daca pune cineva intrebarea "Care sunt cantaretzii tai preferati?" MJ apare in toate listele confused foarte suspectwinking
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi mumoasa care-i treaba? Atit de mult se afundase in mediocritate, incit a fost nevoie sa moara pentru a fi reinviat laughing Daca intelegi ce vreau sa spun big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriei de acu numele corec, eu ii sunt fanul nr unu pacat ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la michael jackson afla ca eu il ador. e preferatul meulove struck

| cristianli a răspuns:

Ca majoritatea, de altfel, l-am descoperit pe M. jacasaon cu adevarat acum, dupa ce a murit.si chiar imi plac unele melodii, precum "beat it"(adica masturbeaza-te), billie jane si altele, dar care nu-mi vin in minte acum

| Lizu. a răspuns:

R. I. P M. J! intotdeauna mi-a placut muzica lui. m-a influentat mult.nici acum nu realizez de tot ca el chiar nu mai e.si cand te gandesti ca vroiam sa ma duc la concert.sada fost singurul om care a facut show in adevaratul sens al cuvantului(poate mai sunt si altii)dar stilul lui a fost unic.

| tzytzy a răspuns:

Mda nu-mi plashea de el si nu askultam muzicaa lui dar imi pare rau ca nu mai e...sad