| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Care este cea mai populara vedeta de muzica? nu spuneti michel jacasaon... a murit!

27 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pai depinde si de genul de muzica..madona....50cent...eminem beyonce:d...km asa cevabig grin

| ing. a răspuns:

Buna oonnyy.
Cea mai populara vedeta a muzicii este Michael Jackson.Nu conteaza ca a murit.Toata lumea ii asculta melodiile, indiferent de varsta. A fost rege si asa va ramane.
winkingMuzica lui va trai mereu.

| Brotacelu a răspuns:

Madonna - ca sex femei
Eminem - la capitolul barbati big grin

Distractie placuta

| Gregory a răspuns:

Saltare! Din punctul meu de vedere sunt mai multe. Cele mai populare vedete din domeniul muzical (şi implicit care au fost, sunt şi vor fi şi cele mai bune din toate timpurile) sunt:
- Barbra Streisand;
- Beyoncé;
- Celine Dion;
- Christina Aguilera;
- Jay-Z;
- Mariah Carey;
- Shania Twain;
- Thalía;
- Vlad Miriţă.
happy

| Raiden a răspuns:

Madonna.
@dolcemada.Este Madonna si nu maddona, nu esti fan adevarat daca nu stii nici macar cum se scrie numele.
@oonnyy, nu cunosc nici un michel jacasaon.

| deejayra a răspuns:

Michel Jacasaonlaughing))))...cine e asta?

| Alex >D a răspuns:

Nimeni nu a auzit de Metallica? Pana si manelisti asculta Metallica .deci happy...

| Kandy a răspuns:

Nu are importanta ca a murit sad... el va ramane cel mai bun crying love strucklove struck! Cred ca urmatoarea e Madonna, apoi Lady Gaga...nu stiu daca asa e, dar ele au succesul cel mai mare.winking

| Mariella a răspuns:

Nu trebuie sa fi neaparat viu ca sa fi popular. [ ps : e "Michael Jackson" ]

| DeeAnna. a răspuns:

Fiecare om, are in mintea sa alt artist...Depinde de preferinte...La minte sunt vreo 3 [Athony Kiedis-solist la RHCP, Serj Tankian[doar in cariera sa solo imi place], Patrice ].

| Orannginna a răspuns:

Pai Michael este singurul om care poate fi considerat megastar. Asa ca, MJ.winking

lolita
| lolita a răspuns:

Cred ca Madona, tinand cont de numarul fanilor si de faptul ca este cea mai bogata cantareata.

| Bloo2 a răspuns:

Omule.de ce nu dai un "sarci pe gugle" sa vezi si tu cum se scrie corect "Jacasaon" raised eyebrows... te faci de ras pe site cu chestii d'astea.sal.

| M.madallina a răspuns:

Cred ca maddona

| DanutzzaMaria99 explică:

Da hannah montana astept...nu mai radeti de ea ca e cea mai tare...pentru. mine

| DanutzzaMaria99 explică:

Nu sunt un fam Michael Jackson nici nu mi-a placut si nici nu o sa-mi placa asa ca nu ma ziceti ca nu sunt fan ca nu stiu sa scriu deoarece chiar nu sunt un fan deci Dan a spus ca daca astept sa ziceti hannah montana. Da chiar astept.Imi place mai mult hannah decat Michael... e ma tare si canta super si cred ca am fost foarte clara nu spuneti michael jackson...nu aveti voie. Spuneti vedetele,, vii``!

| DanutzzaMaria99 explică:

Eu v-am intrebat care e cea mai populra vedeta? in afara de michael jackson. Ce nu intelegeti? am fost clara.

| NoName0011 a răspuns:

Pai Michael Jackson... a fost...este...si va ramane... cel mai bun:X...

| NoName0011 a răspuns:

@oonyy spui ca Hannah Monatan e mai super ca MICHAEL JACKSON? vai chiar mai facut sa rad, nici nu trebuie sa fi fan... dar el este cea mai populara vedeta(chiar daca ii mort)sad... Hannah Montana?straight facechiar ma dezamagestisad INTELEGE OONNYY MICHAEL JACKSONlaughing

| GoSsip GiRl a răspuns:

Chiar daca Michael Jackson a murit tot cea mai populara vedeta va ramane.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e Michael! JAckson! si el estehappy
Nu cont ca a murit. inca e popular
Dupa el este OBAMA! nu madonnaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A am inteles eu gresit. de muzica
Nu e madonna dupa michaelwinking
E mariah carey ori withney huston. daca madonna e zisa ca fiind regina muzicii pop asta nu ins ca e populara da repet
MICHAEL! numai la el daca statea 2 minute fara sa se miste lumea tzipa si daca se misca ERA DEJA...
Rest in peace MICHAEL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg -daca nu ai aflat inca, se scrie Michael Jackson...

si, cam ce raspuns astepti? Hannah Montanarolling on the floor

chiar daca a murit ramane, cred, cea mai populara vedeta de muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. da michael jackson e cea mai populara vedeta de muzica
2.nu exista hannah montana decat in desene, ci o cheama miley cyrus
de fapt adevaratul ei nume e destiny hope cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nineta Popa e si va ramane bravo iei

| Aly_9916 a răspuns:

Madonna

| stygmate a răspuns:

Corect e michael jackson happy in prmiul rand,, si ce a mai popular vedeta hmmm.depinde si de fanii pe care ii are parerea mea cei mai populari devin atunci cand is post mortem. dupa mine ar fi elvis preasley, michael jackson, si mai sunt destui... ei stiu sa se faca populariwinking