| Lor3naXD a întrebat:

Cati dintre voi sunteti fani Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna.
Eu sunt fana MJ.Il adorlove struck.Era o legenda, iar legendele nu mor niciodata.Muzica si dansurile sale erau geniale.Il ascult tot timpullove struck.
Long live the kinglove struck.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson e un mit si eu il ibesc cu toata inima mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are unele melodii foarte faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are unele melodii foarte faine, dar nu ma pot numi fan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love.
the king of pop. sunt mandra sa ma numesc fanul lui michael jackson si sunt 100% la 100% fnul number `1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am devenit o fană Michael Jackson, după moartea sa. Văzusem înainte cu aproximativ un an un documentar despre el în care, printre altele, era acuzat de pedofilie, însă nu voiam să cred că e adevărat; am mai văzut, cred că pe MTV, videoclipul „Billie Jean" și am auzit la radio melodia „They don't care about us" care mi s-a părut cea mai tare melodie pe care o auzisem vreodată. Mă declar fană adevărată, fiindcă, deși stau într-o comună de pe lângă Craiova, am convins o colegă de facultate să mergem la București să vedem filmul „Tis is it"; am cumpărat orice revistă și orice carte, care mi-au ieșit în cale, despre el, deși una ajungea chiar și la 80 RON; nu există zi în care să nu ascult melodii de-ale lui și am plâns pentru el cum n-am mai făcut-o vreodată. Când s-a dat pe MTV concertul de la București din 1992 am rămas pur și simplu uimită, șocată, Michael părea nepământean, nu aș fi crezut niciodată, dacă nu aș fi văzut, că cineva poate face un asemenea show. Deci, deși sunt fană doar de când a murit, mă pot numi astfel, nu-i așa? Michael e fără îndoială cel mai mare entertainer care a existat vreodată. Vă pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fana de zece ani il iubesc il ador enorm de mult sunt si eu ca el semanam perfect la tot sunt incapatanata si urasc minciunile si sa primesc sfaturi mai ales ca eu nu mananc nu beau nimic si imi tot injectez tot felul de chestii in prostie ce lua si el si de pastile sa nu mai zic iau in prostie si seara calmante si somnifere ca sa pot dormi ca eu am depresie si crize mereu nu ma pot controla il vad pe mike peste tot si la scl nu e zi sa nu lesin si sa nul vad peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine Michael Jackson a fost cel mai tare si pentru mine inca este. Unii poate ca nu le place cum canta Michael dar eu sunt cel mai mare fan al lui michael. Chiar daca este decedat eu il respect mult si niciodata n-o sa incetez sa-i fiu fan!

| mihaelanikol a răspuns:

Il ascultam si inainte, si tot nu- mi vine sa cred ca nu mai e...
nu sunt o mare fana, dar imi pare rau ca a murit

| alelika a răspuns:

Super MICHAEL J. este idolul meu, de la varsta de 6 ani eu am inceput sa-i askult muzicaa prima melo. a fost BEAT IT.Cum l-am auzit am stiut ca este special.Mereu o sa-i askult muzicaa si sincer st un super fan.TOata ziua numai Michael askult si nu ma satur