| KaMy a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care mai sunteti fani Michael Jackson.big grin

23 răspunsuri:
| Mary Marry a răspuns:

Eu sunt!
Il iubesc :love struck

| zooooza a răspuns:

Da.Eu sunt fan.

| Alee_6805 a răspuns:

Buna.Cu siguranta, eu. Tu nu esti fan?

| Georgiana1998 a răspuns:

Si eu sunt fan tu esti?

| Lalysuka a răspuns:

Eu

| Andreea_1745 a răspuns:

Eu! Dar tu?

| mjlove a răspuns:

Eu.r.i.p mj

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Mmmmmm am auzit de el. L-am vazut, l-am auzit, dar totusi nu stiu inca prea multe despre el, dar e suuuper. Pot sa spun ca are cintece si dansuri neobisnuite cu care nimeni nu se descurca.Deci este unic, a fost! Imi pare rau ca nu mai este printre noi dar cel putin nu se va sterge nici o data din memoria noastra.

Apreciez absolut toata munca lui, a fost bravo!

| MonkeY a răspuns:

Tot respectul Regelui MUzici POP Michael Jackson R. I. P

| KaMy explică:

Eu sunt nu ma intelegeti gresit dar sunt din omentul in care a murit pana atunci chiar nu stiam de el mama mea mi-a aratat melodiilesi pur si simpl mi-au placut. Nu ascult in fiecare zi nici nu sunt foaaaaaaaaaaaarte inebunita incat sama arunk dpa bloclaughing sunt un fan. obisnuit si vroiam sa stiu daca mai sunt persoane care respecta ceea ce a realizat.big grin

| Emma a răspuns:

Nu sunt si nici n`am foststraight face

| Anonoim a răspuns:

Care e intrebarea? ar fi "cum"?

| mjforever a răspuns:

Eu:d

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Eu dk? eu il ador chiar si acum:X:X:X:X

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Si eu sunt! Il ador:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fana MJ love struck. daca vrei ia id meu si mai vb.antonella_ecaterina:* sau ella_lovesmikebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt

| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

Eu sunt fan Mjwinking
sunt de la 12 ani si voi fi...chiar daca nu ii mai ascult melodiile in fiecare zi Mj pentru mine e ca un tata a muzicii...prima data cand am descoperit muzica cand am inceput si eu sa ascult muzica l-am ascultat printre alte melodii si pe elhee hee

| ☼Kitty☼ a răspuns:

EU!
il ubesk p Michael Jackson!

| ☼Kitty☼ a răspuns:

Eu!
Il iubesc p Michael Jackson!

| ioanamj a răspuns:

Eu sunt love mj

| kagome125 a răspuns:

Si eu sunt fana. 3