| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Michael Jackson si daca sunteti fani?

Răspuns Câştigător
| Andishor a răspuns:

Da, pot sa spun ca imi place Michael Jackson. Are melodii geniale, dar nu prea imi place de el ca persoana ( operatiile estetice etc.). Am inceput sa ascult MJ abia dupa moarta sa.

10 răspunsuri:
| Agapimu a răspuns:

Deci... Michael Jackson ii cel mai tare!
Are niste piese foarte tari!
imi pare rau ca muritsad
dar... MJ FOREVER :X

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Sunt fana de cand eram mica.imi placeau toate melodiile lui le ascultam in fiecare seara pana cand am aflat si eucrying. a murit.pacet de el. poate ca nu a avut cea mai interesanta viata peronala, dar a fost bun si generos. a facu donati multori spitale multor case do copiii si a creat si un parc de ditractii numai pentru ei. michael jackson a iubit toti oameni si pe cei care nu ii erau fani. a suferit mult. michael nu meriata sa moara.doctorul ala tampit merit. poate uni se vor plictise de el acum ca nu are cum sa mai faca alte melodii, dar eu nu ma il voi inlocui. el pentru mine e nr unu si va fi mereu.si muzica lui va dainui mereu

| AnaBejenaru a răspuns:

Eu ascult michael jackson de cand sunt mica, melodiile lui in special heal the world si earth song erau pref mele, niste melodii foarte linistitoare si frumoase...

| jan33tt a răspuns:

Da sunt fan. duap cum se vede la avatar.eu cred ca toti erau invidiosi pe el si pe succesul lui.toti doreau sa l distruga. iar el nu era vinovat cu nimic.principala dovada ca nu era pedofil este autouciderea tatalui copilului care l a acuzat pe mj de pedofilie atunci cand a vazut ca fiul sau(cel care l a acuzat)a spus adevarul. i love you.era ciudat uneori. poate asa suntem cu totii.sau poate nu dorea sa si arate adevarata fata de sensibil si calitatle cele mai pure.prima oarta si le a aratat :gesturile de caritate pentru copiii bolnavi si iubirea fata de ei... iar aboi cand a observat ca toti il acuza pe nedrept si il batjocoresc. s a inchis in el pur si simplu.cat despre operatiile estetice. e logic.nici eu n as fi spus in realitate cate as fi facu, pentru ca nu e treaba presei.sunt chestii personale. ei trebuiau doar sa l admire si pentru talent si pentru frumusetea din tinerete.cam atat...R.I.P. mj. i love you mj.

| MeeeMeee a răspuns:

Oooo ador Michael Jackson . E foarte original in ceea ce canta ... crying pacat ca a murit . Michael Jackson a fost un idol pentru mine . Muzica pe care o canta aducea bucuria in sufletele oameniilor . Ooopsss am deviat de la subiect hee hee .Ma rog dar in fine ador MJ si oarecare melodie de-a lui e foarte incantatoare , facandu-ma sa uit de probleme . Oricum melodia e foarte frumoasa ca si Black or White sau Thriller sau altele . NU TE VOI UITA MJ !

| thealchemist a răspuns:

De ce as fi fan al unui pedofil dependent de droguri si fara talent?

| lavinik a răspuns:

Sunt fan michael si am cea mai buna parere despre el avea mai multe talente cum ar fi:dansator, cantaret, actor, etc. iubea foarte mult copii, etc.Cum am spus era cel mai bun! I LOVE YOU MICHAEL

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Michael Jackson este totul pentru mine...:X este ceva special:X RIP MJ :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@thealchemist Aceeasi intrebare mi-o pun si eu in legatura cu maicata;(. Toarna benzina pe tine si dati foc.
Michael ramane Michael si cu asta am spus tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Glumesti...il stiu de la 1 an...