| Bii26 a întrebat:

Sunteti fani michael jackson?

daca da, ce melodie va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Fana nu sunt insa imi place melodia Stranger in Moscow, mai mult imi place videoclipul datorita efectelor speciale si a ploii. love struck

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu l-am descoperit dupa ce a murithee hee (Dumnezeu sa-l odihneasca!). Imi place foarte mult "Thriller" - pe youtube sunt niste parodii la acest dans de te tavalesti pe jos de ras big grin.

| HBK a răspuns:

Cu el am copilarit.Imi place Beat it:X

| Sἶrenἶa a răspuns:

DA! love struckx pai.imi place "butterflies", "earth song", "one more chance". big grinD

| QuadruplePersonality a răspuns:

Il ador de mica, tata fiind fan inca din lansarea lui in Jackson 5 :X

Pai, daca esti fan nu ai cum sa nu iti placa toate melodiile... dar cel mai mult imi place :

1. Bad
1. who is it
1. They don't care about us
1. Earth Song
1. Beat it
1. Black or white
1. This is it

cati ani ai? Eu am 13, daca vrei anunta'ma si iti dau id meu.

| CudiDaKid a răspuns:

They don`t care about us :X cea mai tare

| Allegria a răspuns:

Imi plac mai toate melodiile, dar Dirty Dyana are un farmec aparte(ma ch. diana smug)

| anusha a răspuns:

Sunt mai multe dar cele mai sunt: You Are Not Alone si Cry.

| Clauditza a răspuns:

@sol cati ani ai? eu am 13 ani si il stiu de cand era in viata Domne fereste pe ce planeta ai trait pana acum omule?

| Limba a răspuns:

Who is it? (1993)

| vampiregirl a răspuns:

I love michael jackson! melodia mea preferata e thriler:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

They don't care about us :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch#! v=6WJrtms8EoQ&feature=related http://www.youtube.com/watch#! v=0gJcNBKiyMI&feature=related http://www.youtube.com/watch#! v=Vpgub4SjitY&feature=related http://www.youtube.com/watch#! v=rJamRV_04G4&feature=related

| ioanadark a răspuns:

They don`t care about us si Thriller sithinking si daphappy sunt:X:X:X:X:X:X