| FolkVld a întrebat:

Caut o melodie ceva gen drop it like it's hot. dar e altfel...nu prea stiu cum sa explic oircum nu e cea cantata de snoop dogg...ma ajuta cineva?sad.

4 răspunsuri:
| Aburycky a răspuns:

Nu e cumva vreun remix? incearca asa poate gasesti. thinking

| FolkVld explică:

Nu am ideestraight face... am auzit-o si mai de mult la radio.straight face
Nu cred ca e remixstraight face

| FolkVld explică:

Mai e mai nu e cantata de fata tot de baiat(barbat)thinking dar are alt ritmstraight face

| adrian_8349 a răspuns:

Cred e aceiasi melodie care o caut si eu, ceva de genu drop it like it`s hot? si e cantata de o fata?