| BBiiiaa a întrebat:

Caut o melodie de club, tot ce retin e ca e cantata de o voce feminina si e ceva de genul "(.)make you sweat/(...)". Nu e Snoop Dogg, Inner Circle, e ceva nou. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. E posibil sa fie asta:
Raisa - Pull the bass.
https://www.youtube.com/watch?v=PMyS8dVA_uY

| BBiiiaa explică (pentru anonim_4396):

Daaa, asta e! De fapt, cred ca era un remix, dar la piesa asta. Mersi :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere! Ma bucur ca te-am putut ajuta.

| CossssssminaaGbb a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=j2pPJywRGTk asta? :)))) ( desi melodia e postata acum 5 ani o.O )

| BBiiiaa explică (pentru CossssssminaaGbb):

Nuu, e ceva ritmat, dar in genul pieselor de acum. Se apropie de Costi - Bouncing ft Buppy Brown