| Daniel2500 a întrebat:

Caut o melodie.si nu stiu cum o cheama.stiu doar ca o candau cam 3-4 oameni unul avea numele Alex, in videoclip era un caine negru si fioros. si ceva versuri,, cand il vad pe strada.sari ca tine cu mine" sau ceva de genul laughing ma puteti ajuta? fundita cine gaseste melodia primul(a)

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Sar cățele cu Deliric1, Doc, Alan Kepa?

3 răspunsuri:
| Daniel2500 explică (pentru Jakoban):

Nu nu e asta, pe asta o stiu, e mai de mult melodia la care ma refer eu. Si am pus is niste versuri de indiciu...

| Daniel2500 explică (pentru Duucu):

Da... asta este multumesc mult de tot DucuCent, tu esti castigatorul

| Duucu a răspuns (pentru Daniel2500):

Sar cățele cu Deliric1, Doc, Alan Kepa?