| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce artist/artiști o sa reprezinte România la Concursul Muzical Eurovision 2021 din Olanda si ce piesa o sa interpreteze?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu s-a decis nimic, deci nimeni nu stie Eurovision va fi anulatsi anul acesta, asa cum a fost anulat anul trecut.
Eu cred ca NU va avea loc, Europa este deja sub teroare si zeci de mii de morti zilnic.
Cui ii mai pasa de Eurovision, fotbal sau alte festivaluri muzicale? Nimanui! Toate sunt anulate pana covidul dispare.
Vina celor care nu vor sa se protejeze si nici sa stea acasa, fiindca imprastie covidul si mor milioane, zilnic.

| Carolina43 a răspuns:

Nu știu dar sper să fie Azteca și Ian cu Pala Mande