| Senyorul a întrebat:

Orice artist roman poate sa reprezinte Romania la Eurovision 2013? Ar fi tare daca Inna ar fi aceea. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai daca, concureaza Inna castigam cu sigurata big grin

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă ar participa Inna am fi pe ultimul loc. Poate dacă melodia care ne reprezintă la Eurovision n-ar mai fi un jeg house, am avea ceva șanse, dar cum noi numai asta știm să producem în materie de muzică mediatizată, de ce aveți pretenții?

| CautNume a răspuns:

Da, daca este votat.
Daca ne reprezinta Inna straight face
Asa, deci, daca ne reprezinta Inna nici ultimul loc nu-l meritam.N-are nicio treaba cu muzica.NICIUNA.

| CautNume a răspuns:

De fapt, nici macar nu inteleg cum maneaua de la Mandinga a ajuns pana acolo. Si au trecut si de semifinala.Deci, daca in 2013 o sa ne reprezinta un "artista/trupa" de genul asta (Inna, Mandinga, Alex Mica, Alex Velea etc...) mai bine nu mai participam si uitam ca exista un concurs numit Eurovision.

| ÐÿÅ a răspuns:

Si eu am aceeasi parere ca a ta!
Inna este talentata si cunoscuta si in alte tari, nu numai in Romania!
Si, in plus este si frumoasa. nu ca Elena de la Mandiga nu e, dar ea are un farmec pe care Elena nu il are ( asa mi se pare mie)
Sau ar mai putea reprezenta Romania la Eurovision 2013 Smiley sau Antonia. Antonia mai putin, dar Smiley. pff laughing

| Senyorul explică (pentru ÐÿÅ):

Ar fi tare sa castigam in 2013 smug

| Raynn a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Inna are un farmec de curva.

| Senyorul explică (pentru Raynn):

Ba nnu e adevarat...

| ÐÿÅ a răspuns (pentru Senyorul):

Pai daca, concureaza Inna castigam cu sigurata big grin

| ElectricChapel a răspuns:

Eu nu inteleg de ce exista comparatie intre Inna si Alex Velea, Smiley... Fratilor, Inna este un artist complet: are o voce perfecta, prezenta scenica de asemenea. Melodiile ei sunt bune, in iTunes, ocupa primele locuri, iar numarul fanilor ei pe facebook este in continua crestere, ceea ce inseamna ca este tot mai apreciata. Pe cand Alex Velea si Smiley compun melodii idioate, cu versuri prostesti (vezi: Cai verzi pe pereti, Ia-ma, AMO, A ta, Minim 2, Stinge lumina). Ganditi-va un pic: Sa mearga unul din asta la ESC, ce facem? Cand o incepe sa cante fals o sa ne inchinam, rugandu-ne la Cel de sus sa se termine mai repede prestatia lor. Insa cu Inna, am putea face fata, pentru ca de cand a inceput sa cante cu band (Rock the roof), prestatiile ei live sunt din ce in ce mai bune, iar vocea ei la fel.

| Cristianne a răspuns:

Inna n-are talent,dar fiind cunoscută cam peste tot, lumea o votează...Că-i frumoasă, că are voce, cică.
Mă rog, mie mi se pare stupid să pui o pipiță afonă să-ți reprezinte țara.

| RobbyPh a răspuns:

Sper sa ne reprezintie INNA ptc ea e o vedeta internationala o sa castige pana si belgia si Germania o iubesc pe INNA si ei de abia asculta muzicahappy Succes INNA. Si p.s.: INNA canta supper live cautati pe yotube INNA Live si o sa vedetii...

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Mai bine ar veni Truda

| Raynn a răspuns:

Nu ne-am facut destul de rusine anul asta cu Mandinga, acum o vrei pe Inna?

| Pimpux a răspuns:

Sa participam cu ce? cu playback?