| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie propuneti sa reprezinte Romania la concursul Eurovision 2013?

28 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună glumă.
Nu e suficient că ne-am dus cu manele anul trecut?

| Iubibilăă a răspuns (pentru NOname):

Ce manele visezilaughing nu a fost nici o manea.

| NOname a răspuns (pentru Iubibilăă):

Din păcate, prea multă muzică din România este manelizată, numai nu toţi îşi dau seama, încă.

Crede-mă, ceea cu ce ne-am prezentat anul trecut a fost peste 60% manea...şi link-urile postate de tine se încadrează tot pe-acolo.

| Iubibilăă a răspuns (pentru NOname):

Oricum e frumoasa melodia nu? Eu o propun.

| BlackFuneral a răspuns (pentru Iubibilăă):

Liviu Guţă din cîte ştiu a fost şi anul ăsta la fel.
La donna di nero - Liviu Cătălin Mititelu

| CautNume a răspuns:

Sa inteleg ca intrebarea a fost modificata?

| NOname a răspuns (pentru CautNume):

Da. Dar n-ai pierdut multe, doar ceva house manelizat (pleonasm?).

| CautNume a răspuns (pentru NOname):

Si sa inteleg ca Awwesomestar vrea ca Ruby sa reprezinte Romania la Eurovision?

| NOname a răspuns (pentru CautNume):

Funny, nu?

| CautNume a răspuns (pentru NOname):

Ce conteaza ca cineva vrea ca Ruby, o manelista (cred ca si asta e pleonasm...), sa ne reprezinte? Mai grav e ca Guta a ajuns in semifinala http://www.bestmusic.ro/......25672.html

| NOname a răspuns (pentru CautNume):

Hai că am plecat să ascult din ce nu avem alege anul acesta (nu am aşteptări prea mari).

| NOname a răspuns (pentru CautNume):

Am ascultat...ce era disponibil.
Cu Electric Fence nici anul acesta nu mi-e ruşine, în rest, sunt câteva piese bunicele, dar nimic spectaculos.
Acum...să-i vedem live, pe 23 şi 24 februarie.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Andra-What About Us

| Delicacy a răspuns:

Ştiu că sunt moldoveni şi că e veche melodia, dar s-ar potrivi pentru Eurovision;;).
http://www.youtube.com/watch?v=8Fk680HkOpY

| NOname a răspuns (pentru Delicacy):

Nu, e prea bună pentru Eurovision.

| Iubibilăă a răspuns (pentru NOname):

laughing) M-ai lamurit bustean

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia asta merita sa reprezinte Romania la Eurovision 2013:
http://www.youtube.com/watch?v=UMw7oiUdLfw

| Aneurysm a răspuns:

What? Dacă i-am trimite pe oricine, România n-ar lua niciodată locul 1. În concursul ăla tocmai muzica nu contează mai deloc. Şi să nu uităm că 99, 99% din conconcursul ăla e polotică.

| inconscient a răspuns:

Glumesti, asa-i? raised eyebrows

| Iubibilăă a răspuns (pentru inconscient):

De ce? Nu iti place Ruby?

| inconscient a răspuns (pentru Iubibilăă):

Nup...big grin

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Iubibilăă):

Nu inteleg cum poti tu sa o suporti (bine gusturile nu se discuta, bla bla).

| Iubibilăă a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Da, e draguta...

| Chriistos a răspuns:

C*cat!
România nu ar trebui să mai fie reprezentată la Eurovision! Nu avem cu ce! Mergem și ne facem de râs! Mai bine stăm acasă și ne uităm cât de fain cântă cei din Republica Moldova!

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Nu avem cu cine straight face

Mandinga anul' trecut, imi era scarba pur si simplu, se cunostea ca era din Romania pus si simplu a catat o manea oh go on

| Teemo98 a răspuns:

Misca misca din buric cu asta sigur castigam FUNDA?

| Loredana_Nicu_1981 a răspuns:

Radio Killer - Be Free