| PumpkinDoll a întrebat:

Ce artisti romani va plac? Mie imi plac doar doi, Rappa si NA'. Asta nu inseamna ca am ceva cu cei care nu sunt pe genul asta de muzica.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Andra =singura vedeta care canta orice gen de muzica si canta chiar bine
http://www.youtube.com/watch?v=yMJcVQPEuEc
ombladon =un tip sincer de la care ai multe de invatat
spike =foarte amuzant
de restul nu cred ca te interesează

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia sa vedem...
0. Cam tot ce inseamna metal autohton.
1. Alexandrina Hristov, care e de fapt moldoveanca de peste Prut...
2. Adrian Berinde, odihneasca-se in pace
3. Cheloo si gasca de sunet
4. Subcarpati, desi ii ascult foarte rar. Parazitii imi merg uneori in heavy rotation, desi genul nu e deloc prin cele care imi merg la suflet.
5. John Puzzle pentru ca am fost vecini de cartier, ne cunoastem personal, chiar daca nu ne-am mai vazut de vreo 15-20 de ani, si pentru ca nu urmeaza reteta copy-paste-urilor si muzicii care sa prinda pe felia asta si sa rupa, desi are studiile si talentul pentru asta.

| CostinAlamariu a răspuns:

Robin and the backstabbers. Absolut geniala formatia

| Cameliapantiru a răspuns:

Paula Seling, Nicu Alifantis, Alexandra Ușurelu, Angela Similea, Tudor Gheorghe, Gheorghe Zamfri, Alexandru Tomescu, dintre artiștii români în viață.
Dintre cei decedați, îi ascult cu plăcere pe Mădălina Manole, Laura Stoica, Mihaela Runceanu, Dan Spătaru, Aurelian Andreescu.

| VictorJulien a răspuns:

George Enescu,Sergiu Celibidache,Dinu Lipatti,Radu Lupu,Gheorghe Zamfir, Maria Tanase, Paul Constantinescu, Horia Andreescu, Pascal Bentoiu + altii.

| xeum a răspuns:

Tzanca uraganu, abi, cristian rizescu, underman si zmeu ninja

| Vikaa a răspuns (pentru xeum):

Tu asculti Tzanga Uraganu, iar eu Vali Vijelie, ne-am dat dracului =D