| DAC a întrebat:

Ce as putea canta la balul bobocilor?

Sunt fata...

8 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yMJ1M0bZd5g
Chiar daca ai voce sau nu melodia asta e usor de cantat si foate sensibila
daca iti trebuie altceva - spune-mi

| DAC explică (pentru roxy1direction4ever):

Cred ca am nevoie de o piesa cunoscuta, sa nu plictiseasca. Sa fac publicul sa fredoneze... E foarte draguta asta, dar nu stiu ce sa zic, oricum multumesc!

| roxy1direction4ever a răspuns:

Atunci incearca ceva de Inna sau Zaleilah de la mandinga sau it's my life do bon jovi sau rita ora hot right now sau
one direction what makes tyou beautiful/live while we're young( e usor de cantat )
Iar pe melodiatorn pot dansa si ei mai lent.

| Theodora292001 a răspuns:

Poti canta Somewhere over the rainbow daca iti place!

| DAC explică (pentru Theodora292001):

De cine este cantata aceasta piesa?

| Babygirl90 a răspuns:

Jessie J - Price Tag

| andra955 a răspuns:

Daca ai o voce frumoasa poti canta christina aguillera -hurt.e foarte frumoasa melodia si cred ca se potriveste.

| DAC explică (pentru andra955):

Nu cred ca se potriveste... stiu foarte bine melodia, doar ca e plictisitoare, adica eu nu stiu daca as asculta in calitate de spectator. E cam lenta...