| Crisstphanhye a întrebat:

Ce ati alege Rihanna, Lady Gaga sau Miley Cirus? Spunetiva parerea despre fiecare iar primul raspuns care coincide cu parerea mea primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Lady gaga si Rihanna dc?
Pentru ca sunt super pe langa Miley ele au un trecut mai mic sau mai mare
Miley nu are nimic Miley este doar o adolescenta care se"dezbraca" in fata camerlor pentru bani si faima...insa nu prea ii iese ce a fost la 14-15 si chiar 16, 17 ani nu v-a mai fi.winking
pacat e frumoasa dar s-a cam stricat pentru bani

parerea meahappy

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Lady Gaga. Chiar daca e controversata si cam aiurita, si cam lesbi cred laughing, o prefer pe ea. Pentru ca are un stil mai ciudat de muzica, chiar daca nu-i ascult zi si noapte muzica, dar e clar diferit.
Miley Cyrus e o pustoiaca gen toate vedetele alea de la Disney, ca atare, si muzica ei e pentru copii straight face.
Iar Rihanna, sa spun sincer, mi se pare mult prea banala.

| Deutsa56 a răspuns:

Lady Gaga. E originala in tot ce face:XAre stilul ei si toate melodie ei sunt super.

| Paywa a răspuns:

Rihanna, imi plac mult melodiile ei:X si are un stil propriu:X

| bebitssa a răspuns:

Lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihannahee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna- are cateva melodii care imi plac(mai vechi), dar era inadmisibil ca o diva ca ea sa ramana "fara umbrela "winking
Lady Gaga- mult prea comerciala.
Mileu Cyrus- Cred ca doreste sa le capteze atentia copiilor care, in mod normal, la o varsta frageda, trebuia sa priveasca Tom si Jery.

| CoCaCoLa a răspuns:

Toate 3 canta fain, dar eu as alege Miley Cirus imi place genul de muzica care canta ea

| Crisstphanhye explică:

Va multumesc tuturor pentru toate raspunsurile. Parerea mea este:
-Rihanna (are o voce buna si o imagine cat de cat buna deci e o ok)
-Lady Gaga(o ador...imi plac foarte mult melodiile ei desi are o imagine "wow" este originala si de aceea imi place atat de mult)
-Miley Cirus ("sa inceapa criticile"este doar o fetita care vrea numai faima si bani si promoveaza muzica care nici macar nu ii place ma mir ca inca mai are fani (cu varste cuprinse intre 5-14 ani)in concluzie Miley Cirus este ca toate vedetele Disney pacat de filme si de firma )