| AddaXD a întrebat:

Ce cantaret/cantareata/trupa va place cel mai mult voua?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lara Fabian.

| Bacemi a răspuns:

Avril Lavigne / Bon Jovi

| mihaela0205 a răspuns:

Miley Cyrus a fost si este cantareata mea preferata. Chiar daca am aflat ca se drogheaza, nu vreau sa o inlucuiesc, chiar nu ma intereseaza. love struck

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

30 Seconds To Mars

| heise a răspuns:

Cinema Bizarre.
Le ador muzica, imi place mult cum totul se imbina perfect, videoclipurile, mai ales cel nou - My Obsession, sunt fantastice, stiu cum sa atraga fanii. Costumatiile lor si stilu' lor unic mereu m-au impresionat. Dupa care ar veni Tokio Hotel (nu ma pune sa aleg), chiar daca am auzit ca ii asculta doar cei Emo (n-am nimic cu ei, totusi, sunt si ei oameni ce puii mei) mie-mi plac destul de mult, ma intriseaza muzica lor cand sunt trista si asta ma face sa ma scufund in acel "viata e mizerabila, doar o iluzie" si imi dau seama de lucrurile frumoase si nu chiar asa de frumoase si uneori zambesc printre lacrimi.

| marui08 a răspuns:

Britney spears, Rihanna, Michael Jackson, mai multibig grin

| DennyxD a răspuns:

Pai RBD, Avril Lavigne, Pee Wee, Pussycat Dolls etc.

funda pls?love struck

| iulia972 a răspuns:

Cel mai muilt imi place puya si rihanna :-p

| Anchyy18 a răspuns:

Alex Velea:X

| Nicoleta_7799 a răspuns:

Michael Jackson, clar...sunt o mare fana.

| Anablondyi a răspuns:

Lady gaga si britney spears :X:X:X

| Deea10_8134 a răspuns:

Linkin parca :X, 3 days grace...si mai ascult si melodiile Rihannei din cand in candhappy

| funditze a răspuns:

Michael Jackson love strucklove strucklove strucklove struck e idolul meu,,, il ador... MJ forever...kisskiss