| Kat123456 a întrebat:

Ce cantaret/cantareata va place si de ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lara Fabian. Este suficient s-o asculti, si iti vei da seama "de ce".
Lara Fabian - "Je t'aime"
http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0
Lara Fabian - "Je suis Malade"
http://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk

20 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Mitch Lucker... pur si simplu. vocea lui...nu pot sa explic in cuvinte. xD.

| StJimmy a răspuns (pentru Paulla):

Pacat ca nu mai e...straight face

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Jared Leto din 2 motive
1.Arata super :X
2.Are o voce foarte frumoasa care, pe mine, ma linisteste tongue

Tu?
big grin

| Charice18 a răspuns:

Charice :X :X :X are o voce superba! nu pot sta o zi fara sa ma uit la un videoclip de al ei si O ADOR! :X:X:X

| Alii a răspuns:

Charice:x.De ce? Pentru ca are o voce uimitoare pentru varsta eii, e frumoasa, a caastigat multe concursuri etc:x

http://www.youtube.com/watch?v=vULoShsRsPM

Ascult`o pe toata:x. Daca vreii:x

| 54ndy a răspuns:

Rammstein. Fiindcă îmi place.

| Skittles19 a răspuns:

Pai sunt foarte multi cantareti care au lansat melodii noi in ultima vreme:

-MJ love struck
-Madonna
-Gwen Stefani
-Christina Aguilera
-Justin Timberlake
-putin Justin Bieber
-Nelly Furtado
-Britney Spears
-Rihanna
-Fergie
-Paris Hilton
-Pussycat Dolls
-Miley Cyruslove struck
-Andra
-Selena Gomez
-Akcent
-Puya
-Katy Perry
-Jason Derulo
-Lady Gaga
-Inna
-Ela Rose
-Elena Gheorghe
-Deepcentral
-Arash love struck laughing
-Andreea Banica
-Andreea Balan
-Colette Carr laughing
-Cassa Loco
-Dan Balan
-Anda Adan
-Connect-r
-Nane
-Hannah Montana
-Mossano
-Morandi
-Morris
-Celine Dion
-Usher
-Cheryl Cole
-Sean Paul
-Sonny Flame
-Taxi
-Voltaj

Imi plac pentru ca au melodii originale, ritmate si numai bune de ascultat in masina. Lista e mult mai lunga, dar acum astia mi-au venit in minte.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa! love struckkiss

| MrThalium a răspuns:

Mie imi place de...selena deoarece nu se baga in gura presei este draguta are o voce uluitoare si in rolul ei din magicienii din weverly place ma regasesc si eu

| Teils a răspuns:

Buna! Mie imi place de : " Romica fantastik " deoarece este regele la manelele porno rolling on the floor)
ON TOPIC: Tatee din BUG MAFIA

| andra4u a răspuns:

Taylor Swift.Are niste melodii foarte bune, din toate melodiile ei nu exista una sa nu imi placa si are o frumusete atat interioara dar mai ales exterioara.

| Madaliinaaa a răspuns:

Rihanna. E frumoasa, are melodiii super si e o cantareata de succeshappy

| Jello a răspuns:

Pai, cred ca Selena Gomez.De ce? Pentru imi place vocea ei si pentru ca e un pic mai copilaroasa.Imi place ca ii pasa de fanii ei big grin. Cand ascult melodiile ei parca ma regasesc in ele love struck

| Anonim_8545 a răspuns:

Justin Bieber are o voce absolut superba [love struck]

Funda?

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Michael jackson
adica
cum sa nu iti placa?
love struck

| SaveTheNature a răspuns:

Spike si Gwess who.Clar.Canta tot ce simt.

| dedebt a răspuns:

Andra. pentru ca e cea mai originala si are o voce incredibila.
Si plus de asta canta si live in marea majoritate a concertelor
Si vocea nu e facuta pe calculator.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enya.Are o voce angelică, iar muzica ei pare a fi desprinsă din Rai.Ascultând capodoperele ei, te simţi într-o lume mai bună.

| vasilevaleriu a răspuns:

Imi place de ANGELA RUSU.; canta frumos, e frumoasa.

| AndraBt a răspuns:

Florencia Bertotti

Ptr. ca toate melodiile ei sunt frumoase.

| cocolina_3167 a răspuns:

Avril lavigne : pentru ca imi place cum se imbraca, machiajele ei si cum canta cam atat