| Miikey a întrebat:

Ce credesi despre demi lovato si selena gomez? imi spuneti? va rog!

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Sel:dulce,talentata,superba,frumoasa,buna actrita si cantareata,iubitoare,sensibila,sufletista,isi iubeste mult fanii,are inima de aur, stie sa se distreze, amuzanta.Numai cuvinte de laudalove struck,iar ce am scris sunt doar cateva...
Demi:draguta,talentata,frumusica, un pic cam bagacioasa, canta frumos.

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Imi plac foarte mult:Xchiar sunt frumoase, talentate si se pricep la disney:Xsunt printre vedetele mele preferate:XImi place mult rolul selenei[Alex] Si al lui demi[sonny]:X

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Pai Demi Lovato : Mi-a placut dar... nu imi mai place de ea ca si-a taiat venele pentru Joe Jonas!
Si Selena Gomez : Imi place de ea este naturala si nu are comportament violent adica nu e "nebuna"
Bine acum e parerea ta! Eu am dat o parerebig grinkiss

| Iama a răspuns:

Cred ca sunt niste actrite foarte talentate ...cu un viitor triumfator