| heroes a întrebat:

Ce credeti ca s ar potrivi mai bine pentru mine vreau niste casti care sa aiba bass puternic şi sunet clar. Canyon cu impendanta de 32 ohmi si sensibilitate de 106 dB cu frecventa de 20 20000 hz sau Hama cu impendanta de 32 ohmi si sensibilitate de 113 dB avand aceeasi frecventa. Care dintre cele două mi ar indeplini dorintele? !

Răspuns Câştigător
| Dubstep666 a răspuns:

Eu zic ca Canyon, trebuie sa te gandesti ca dupa ce le vei da jos de pe urechi trebuie sa mai si auzi cat de cat?! Funda?! happy

| heroes explică (pentru Dubstep666):

Adica daca as lua Hama ar avea un volum prea puternic? By the way care izolează mai bine? Ma refer la zgomotele externe

| Dubstep666 a răspuns (pentru heroes):

Da, asta este parerea mea! Acum tu procedezi cum crezi ca este mai ok pentru tine.happy

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

In bugetul acela nu vei obtine niciodata combinatia ceruta de tine. Stai linistit ca cifrele oferite de producator sunt la fel de reale ca unicornii.