| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre acest filmulet:
https://www.youtube.com/watch?v=2K7YVBIyQfI
Daca va place, va rog spune-ti si altora!
Vreo sansa de popularitate?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex, nu se promoveaza clipuri.

| VladArtilerieGrea a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca foarte multa lume o arde la categoria asta, de aia am pus-o la Dragoste si Sex...

| anonim_4396 explică (pentru VladArtilerieGrea):

Stiu,dar regulamentul trebuie respectat; atunci cand sunt prezent, nu accept altfel.O seara buna.

| VladArtilerieGrea a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc. Dar totusi astept un raspuns la intrebare, care a fost mutata din categoria Dragoste si sex

| TheEyes a răspuns:

Salut.Ma omule asta e site pentru a ajuta persoane.Persoanele vin aici, pun o intrebare cu o problema de a lor si noi raspundem daca ii putem ajuta.Asta nu este site sa iti populezi tu clipurile.Nu vreau sa injur ca as fi prea prost.Intelege ca aici vi daca ai o problema si nu o poti rezolva tu /prieteni /familia, etc.Bafta si nu mai pune intrebari de genul.

| VladArtilerieGrea a răspuns (pentru TheEyes):

Daca nu iti place intrebarea nu mai raspunde... si nu pot sa le promovez pentru ca nu le vede lumea, de aia...
Si poti raspunde la intrebare ma rog?