| yoboss97_5553 a întrebat:

Cum vi se pare acest filmulet?
https://www.youtube.com/watch?v=zedIXUdjOn4

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa faci si cu The Sims :X. E dragut, sa pui mai multe vorbe pe acolobig grin si dramelaughing.

| heAdgN a răspuns:

BUn bv!

| Vendetta47 a răspuns:

Aiurea...Se vede cum scrie serverul sus si cum pui /anim.Incearca un server special de filme ex:Movie.B-Zone.ro si pune pauza cand pui /anim.

| yoboss97_5553 explică (pentru Vendetta47):

Doar acolo la inceput se vede cand pun /anim pentru ca nu am putut edita acea parte.Si este primul meu video in samp

| Vendetta47 a răspuns (pentru yoboss97_5553):

Ok dar filmeaza pe server-ul tau sau pe altul sa nu screie chestile alea ca arata foarte urat...

| TheLaw a răspuns:

E ok.
E canalul tau (publicitate)?

| Rai02 a răspuns:

E frumos si amuzant laughing
Bravo, mult succes in continuare!