| Patty99 a întrebat:

Cine va place Selena Gomez, Demi Lovato sau Miley Cyrus?
[De ce?]
FUndisha!

Răspuns Câştigător
| MarutzzaPopesKuu a răspuns:

Selly

5 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Selena are prea multe figuri. Miley a devenit o tarfa.
Singura care a ramas si sper ca va ramane preferata mea e Demi Lovata. E sincera draguta si amuzanta.E singura cred dintrea toate care nu s-a culcat cu cineva ca sa obtina un rol. Vorba vinewinking

| Deathx a răspuns:

Nici unaphbbbbt

| foreverуσυηg a răspuns:

Nici una! Sincer, eram obsedată de Miley Cyrus, dar cu timpul am crescut si mi-am dat seama ca si ele sunt oamenii ca si noi.

| Miruna79 a răspuns:

Mie imi place de Demi pentru ca are voce, are stil, videoclipuri la piese super, piese super, se imbraca super, are o freza super...fonditza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicicare.Nu vezi ca nu au talent? Mai mult este reclama de ele.Si nu sunt exemplu bun pentru copii.
Orienteaza-te spre vedete adevarate,nu spre vedete,, de carton,,, pe care maine nimeni nu le mai stie.