| Xemnas a întrebat:

Ce credeti despre Puya?

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Vrei să mint, sau să spun adevărul?

| Xemnas explică (pentru Holocaust):

Mi-e cam frica sa aud adevarul dar...sinceritatea e buna.

| Holocaust a răspuns (pentru Xemnas):

Mie nu prea îmi place muzica asta...comercială.Tot ce fac ei e să repete 2 versuri.Nu știu dacă e și cazul lui Puya(nu în toate piesele), dar ce pot să spun e că e scund, foarte scund.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

La fel ca orice artist, a lansat niste melodii chiar geniale si unele.sa zicem mai putin geniale.mie unaa.nu imi prea plkee.ma enerveaza k e un fel dee.combinatie intre rap si cv.nu e rap pur.happyin finee.da nu am nimk cu el.winking