| Crisis a întrebat:

Ce demersuri ar trebui facute [de catre fani] pentru a aduce o formatie in Romania?

4 răspunsuri:
| Crisis explică:

@Sataninside, cam asa e, cu banu' si profitul. Totusi, s-ar fi putut face ceva. Vreau sa spun ca suntem cam singura tara din Europa in care n-a venit Dimmu [sau printre singurele]. Se asteapta sa iasa la pensie si dupa sa fie invitati in Romania?! Ma rog... mai sunt ani destui, poate vin.

| Crisis explică:

Sataninside, stiu, m-am referit doar la Dimmu. Totusi, nu e de uitat, pana la urma e una dintre formatiile care au pus baza Blackului...

Răspuns utilizator avertizat
| memekiki a răspuns:

Buna! Sund Kiki.si am vazut ca ai vrea sa stii ceva simplu...pai uite nu stiu daca e sigur sau nuh dar trebuie mai intai sa faci o aproximatie de fani care ar veni minim la concert, ar trebui si sa stabilesti o suma si sa ai un sponsor, trebuie facute cereri de inchiriere, si discutat cu multe persoane insa daca totusi doresti sa aduci pe cineva in tara eu zic sa contactezi o persoana de specialitate.