| oliviaaa a întrebat:

Ce este muzica pentru voi? si ce fel de muzica va place si ascultati

Răspuns Câştigător
| PentruCaAscultamHipHop a răspuns:

Ce inseamna muzica pentru mine?
Pur si simplu nu are o definite anume. Este o arta.Este viata.
Ascult Hip-Hop.=p~
De ce?=]]]
Pentru ca ma reprezinta.Pentru ca prin acest gen de muzica este transmis un mesaj adevarat, se arata realitatea!=]

13 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Muzica înseamnă viaţă.
Rock înseamnă muzică.
---> Rock înseamnă viaţa mea.

| oliviaaa explică:

Multumesc pentru raspuns dar as dori mai multe

| evostyle7 a răspuns:

Fiecare meldoie in parte imi poate aduce aminte de ceva, deci ca sa iti raspund la intrebarea " ce este muzica pentru voi? " iti spun ca in primul rand e o modalitate de relaxare. Pe langa asta, mii si mii de alte sentimente ce nu pot fi descrise.
Cel mai frecvent ascult dubstep, dnb si underground, dar mai ascult si rock ( oldies but goldies ).

| Cristianne a răspuns:

Bună.Pentru mine,muzica înseamnă mai mult decât muzică. înseamnă viață.Mă rog,muzica BUNĂ.Mai bine mor dacă ascult Miley Cyrus și celelalte specimene, mai bine mor dacă NU ascult Megadeth, etc.\m/.

| PentruCaAscultamHipHop a răspuns:

Definitie*=]

| oliviaaa explică (pentru PentruCaAscultamHipHop):

Eu tot ascult hip hop inainte ascultam electro dar m-am lasat de ea pentru ca am inteles ca tot ceea ce ma face om este muzica ( hip-hop)

| PentruCaAscultamHipHop a răspuns (pentru oliviaaa):

Felicitari!=]

| oliviaaa explică (pentru PentruCaAscultamHipHop):

Da dar pentru ce,?

| PentruCaAscultamHipHop a răspuns:

Pentru ca asculti hip hopbatting eyelashes.

| oliviaaa explică (pentru PentruCaAscultamHipHop):

=) nu-i nimic pur si simplu asta am ales =)

| IAR a răspuns:

Eu ascult synthwave, retro, samd.

| MusicandDance a răspuns:

Mie imi place sa ascult foarte mult muzica internationala, cea electronica, artisti precum Avicii sau Darius Dominte. Muzica este o arta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MusicandDance):

Salut Darius dominte laughing