| JustMeNck a întrebat:

Ce gen de muzica asculti/detesti? happy

Răspuns Câştigător
| Høst a răspuns:

Cel mai des ascult metal, dar îmi place și pop-ul de calitate, gen ABBA. Îmi bag mădularul în muzica house, în pop-ul ăla de căcat gen Selena Găoz, Justin Gaybăr, One Diaree și rock-ul ăla ieftin și bălegos ca Tokio Hotel, Evanescence, Linkin Park și alți limbrici pulifrenici.

| Duucu a răspuns (pentru Høst):

Zi-mi te rog o melodie pop de calitate, sa vad si eu.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Genul de muzică pe care să-l înțeleg este ok.
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Ascult rock.
Detest manelele si jegurile gen Alex Velea, Justin Bieber, Inna...

| FadetoBlack a răspuns:

Eu ascult rock, metal, aşa.
Şi detest muzica comercială, muzica, care are în compoziţie, o voce făcută pe calculator. Să nu uităm de manele.

| monstereye a răspuns:

Ascult: Dubstep, Rock de orice gen, Pop-ul vechi si de calitate, Jazz-ul, Rap, Hip-hop.
Detest: Manele, Populara, Pop-ul asta nou, Melodiile comerciale (gen Inna, Alexandra Stan, etc...)

| heddy10 a răspuns:

Ascult : DubStep, Dance, House (putin), Tehno (si mai putin big grin), trupe ca Nightwish.
Detest : Manelele si muzica populara happy

| KristalPop a răspuns:

Eu ascult black, death, heavy, brutal. Iar genurile de muzică pe care le detest sunt manele. Aş putea adăuga aici şi muzica populară, dar sunt patriot, aşa că... doar atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detest muzica de club ce ne invadează posturile muzicale din 2008 încoace. Detest melodiile comerciale. Detest dubstep-ul.

De ascultat, ascult: rap, rock, dance, patriotică, populară, freestyle, techno, trance, blues, R&B, etc.

| CVane a răspuns:

Ascult Rock, metal, reggae, rap.

Detest : Manelele.

| Ƨirenia a răspuns:

Ascult: Rock-Metal (in general)
(uneori): Blues
Reggae
Jazz
"Detest": Muzica comerciala
Manelele
Populara

| Labyrinth a răspuns:

Ascult metal, pop, rock, câteodată folk, tehno.
Nu-mi place muzica blues.

| melissa984 a răspuns:

Eu ascult rock si house, si detest muzica populara si manelele.

| Aneurysm a răspuns (pentru melissa984):

> rock şi house
> rock ŞI house