| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Sincer, si daca ziceti manele nu se supara nimeni, trebuie doar sa argumentati...

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

De obicei nu mă limitez la un gen muzical.
Îmi place rock-ul, muzica clasică, uneori chiar și hip-hop-ul... În schimb nu apreciez deloc manelele sau dubstep-ul, nu pot explica de ce, pur și simplu mă deranjează la ureche.
Numai bine!

12 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Asta-> \m/

| Emena a răspuns:

Eu ascult cam toate felurile de muzica. Recunosc, si manele, dar manele vechi, si asta cand sunt deprimata

| IMC90 a răspuns:

Rock/Metal

| Diabolique a răspuns (pentru IMC90):

Incredibil cât este de frumoasă melodia ta (url-ul de pe TPU). Am să o ascult în seara asta până adorm...

| Diabolique a răspuns (pentru IMC90):

Mersi mult, mâine am să ascult tot ce mi-ai recomandat. În seara asta nu mai schimb melodia, îți spun sincer.

| MrAngelus a răspuns:

Eu ascult hip hop, reggae si manele. Eu n-am pus manele pe playlist-ul meu TPU deorece in Romania daca asculti manele, gata, esti cocalar incult. Asta se numeste prejudecata.

Cea mai tae manea cred ca e "Nebunia lui Juvelu'".

| anonim_4396 explică (pentru MrAngelus):

Bravo. Ma bucur ca sunt oameni care recunosc. Oamenilor le este foarte usor sa judece dupa genul muzical, dar nu isi dau seama ca ei sunt idiotii de fapt...

| MrAngelus a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, sunt cu tinewinking.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

Hip-Hop, Rap, Reggae si Rock... : ) Manele ascult doar cand ma imbat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat ca sunt foarte multi rockeri pe TPU. Aici va adunati toti, dar in viata reala de ce vad numai manelisti?

| BlueBroom a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca suntem din toate colturile tarii rolling on the floor