| eduardos123 a întrebat:

Ce va place mai mult sport sau muzica ia ziceti intrebarea asta are raspuns? funda happy argumentati

9 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Mie imi plac ambele in egala masura.Muzica imi place pentru ca iti incanta auzul si sufletul, iar sportul ajuta la mentinerea sanatatii corporale. Te pup, pa, pa.

| baru a răspuns:

Sportul...modeleaza, te reprezinta! Muzica? Pentru toata lumea!

| eduardos123 explică (pentru baru):

Deci care alegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are una cu alta? Are raspuns, bineinteles, dar sunt lucruri total diferite.

| eduardos123 explică (pentru anonim_4396):

Deci nu poti zice ca una iti place mai mult? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru eduardos123):

Ba da, muzica. Sport nu prea fac.Din curiozitate: tu?

| eduardos123 explică (pentru anonim_4396):

Dupa mine nu poti alege cand faci sport e bine sa asculti in casti muzica si la muzica faci sport cand dansezi sau in videoclipuri se pune muzica cu ar fi si dupa mine nu exista raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru eduardos123):

Da, ai dreptate.

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Muzica, urasc sportul laughing